Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségem kijelentette hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem kijelentette hogy soha többet nem fog lesz . pni, mert amúgy nem szereti és nincs hozzá kedve. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Előtte azért néha csinálta, és sose mondta hogy annyira utálja. Persze nem is erőltette soha, de nem láttam rajta hogy kifejezetten rossz neki.

Nemrég házasodtunk össze (előtte már 3 éve együtt voltunk) és hát van még pár újdonság ami most derült ki róla, és nem érzem fairnek.


2022. ápr. 21. 13:35
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
76%
Mond meg neki, hogy semmi gond de akkor te is másképp fogsz hozzáállni. Meg ne csodálkozzon rajta ha egyszer úgy alakul hogy lesz szeretőd.
2022. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én imádok nyalni meg a kedvére tenni szexben, tehát nem sok ütőképes kártya marad a kezemben. Szeretőn nem gondolkoztam még, nyilván lehet akár ez is a vége de szeretném elkerülni, meg ilyen ultimátumot azért nem adnék neki
2022. ápr. 21. 13:40
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell tudnod. Ha le tudsz róla mondani és amúgy a szex rendben van, akkor semmi gond.

Az én feleségem 2 év után havi egyszer hajlandó lefeküdni velem, leszopni meg évente max egyszer, pedig én minden alkalommal kinyalom.

2022. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Fura nem tortent valami negativ orál kozben? Eroltetted, ranyomtad a fejet tul erosen vagy barmi?
2022. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%
Eljárnék prostikhoz S.O.S franciára. Negyed órás program. Sokan csinálják így. Az olcsó, meg jó a változatosság is hogy mindig más csinálja.
2022. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Mik még amik most derültek ki róla?
2022. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
80%
Ezért nem szabad házasodni.
2022. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy le leszek pontozva, de én lehet nem mondanék semmit, hanem csak eljárnék franciáért máshoz. Én sokkal mocskosabban szeretem a szexet, mint a feleségem, mikor még nem voltunk házasok, csomó mindenben benne volt ő is, ma már nem szeretné az extrémebb dolgokat.. le tudtam róluk mondani. Viszont ha már nem lenne orál sem, akkor elgondolkoznék, hogy máshol kell kiélni magamat. Nem is csak amiatt, hogy ezt nem kapom meg, hanem fordított esetben engem már az boldoggá tesz, hogy látom rajta, mennyire élvezi, amit csinálok. Neki meg csak teher az, hogy nekem örömöt szerezzen?


Szóval ha minden más rendben van, én lehet csöndben eljárnék... de ez egy borzasztó nehéz helyzet, neked kell mérlegelni, hogy le tudsz-e mondani róla, esetleg borítanál-e mindent emiatt.. kitartást!

2022. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy mik derülnek MÉG ki róla.

Én azt mondom, hogy most deríts ki mindent, ami még jöhet, és közben vegyél gumit is.

Ha pedig úgy gondolod, hogy ez így együtt már sok, akkor válás.

2 okból is:

- ez csak rosszabb lesz.

- nem volt őszinte. Akkor még mi jöhet?

Én nem várnám meg. Főleg nem akkor, ha már gyerek is lesz.

2022. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
78%
Én leszopnám magamat.
2022. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!