Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek romaként lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek romaként lehet menni olyan lakásos prostihoz aki azt írja, hogy romákat nem vár?

Figyelt kérdés

Van kb. 3000 hirdető.

Sajnos ezek már több mint fele írja, hogy nem vállal romákat, sok roma vagy félig roma is… Éppen ebből látszik, hogy ennek valszeg nem a rasszizmus az oka, hanem a tapasztalat. A roma vendégek túlnyomó része problémás lehet…


Viszont én abszolút ápolt vagyok, tanult is és tudok normálisan viselkedni… Sőt, kifejezetten egy csendes, introvertált srác vagyok, ezért sem vagyok sikeres a nőknél.

De pl. a hangom alapján nem tudnák kitalálni, hogy roma vagyok.


Nekem nincs semmi közöm semmilyen cigány kultúrához, egy kicsit sem beszélek egyik cigány nyelven sem, csak magyarul és angolul…


Nem tipikus roma családi környezetben nevelkedtem.


De külsőre meg (sajnos), nagyon látszik a dolog, olyan vagyok mint a sötétebb bőrű indiaiak. Amikor Londonban jártam, akkor több indiai is hindiül akart velem kommunikálni, mert azt hitték hogy én is az vagyok.


Amúgy nincs bajom a származásommal, meg nem ítélem el a többi romát, de azért a mindennapi életben tapasztalom hogy valamennyire hátrány ez a bőrszín.



Szóval visszatérve a prostituáltakra:

Nekem a kb. 3000 hirdetőből nagyon maximum ilyen 300 tetszik, de lehet hogy ezzel is sokat mondtam.


Ha már megyek, akkor mindenképpen olyanhoz szeretnék menni aki tetszik is és valamennyire igényesnek tűnik.


Egyelőre nem találtam ilyet, olyanok közül, aki nem írja ki hogy romákat nem vállal.


Sőt, a lehetőségeimet tovább szűkíti, hogy olyan kéne, aki vállal szüzesség elvételt, mert még csak orálban volt részem.


2 hirdető van, aki nagyon megfelelne nekem, de írják hogy romák ne is hívják Őket.


Több opción is gondolkodtam, hogy mit csinálhatnék:


A. Telefonban elmondom, hogy ugyan roma származású vagyok, de igényes és szerintem nem bánná meg ha kivételt tenne velem. (Ennek könnyedén tiltás lehet a vége)


B. Nem mondom meg telefonban, csak simán oda megyek… Ez mondjuk kicsit durva húzás lenne, de a legrosszabb esetben elküld a helyszínről, nem?


Ha meg már ott vagyok és lát, lehet azt mondja hogy “egye fene, gyere be”.


Vagy mi történhet még?


Tudom, hogy kicsit durva, ha ennyire nem tartom tiszteletben amit kiír és kér, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy a legtöbb hirdető titkol valamit. Pl. valaki 20 kilóval nehezebb, vagy 7 évvel idősebb mint a képein, aztán mégis kap jó értékeléseket és ezt csak mellékesen említik meg az értékelők, de azt is odaírják hogy nem bánták meg, hogy elmentek…

Pedig kifejezetten azért csinálják ezt a hirdetők, hogyha már egy vendég utazott miatta X kilométert, akkor valszeg nem hagyja faképnél, csak mert súlyosabb mint amire számított.


Mit gondoltok erről az egészről?



2022. ápr. 27. 09:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%

Figyi, a lányoknak jó része is roma. Mindkét lehetőséget megpróbálhatod. A telefonban is kultúráltan beszélj, ha odamész, normális, ápolt, igényes legyél. Azért több szerintem a lehetőség....Fene az ilyen lányokat 🙂🙂🙂

És ha már megismer, biztos, hogy nem lesz veled gondja. Az lehet, hogy először/eleinte csak beszélgetni fogtok.

F

2022. ápr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%

Telefonon kérdezz rá.

De szerintem ne menj oda, mert a strici szétver.

2022. ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem a második opció rosszabb, mert akkor esélyed sincs. Meglát és rád csapja az ajtót. Telefonban meg el tudod magyarázni, mi a szitu.
2022. ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Dzsoki ***** válasza:
100%
Stimmel. A telefonba mond el,hogy mi a helyzet. Az is megoldás,hogy odamész,de előfordul,hogy tényleg nem fogad. Egyébként,nincs strici. Egy több lakásos házban,hová bújna? Bizony,vállalják a lányok,hogy gond lehet. Vagy gázspay használatára készülnek,esetleg vállalják a hangoskodást,amire jöhet rendőr. Legfőképpen persze azért van a telefonos bejelentkezés,hogy mindkét félnek legyen valamilyen elképzelése a másikról. Illetve a konkrét esetben pedig,nem talász olyat,akinek nincs ilyen kitétele?
2022. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom melyik a jobb opció. Ha elmondod, lehet azt hiszi h csak győzködni akarod.


Élőben max mond h egyetemista vagy Mumbaiból🙃


Am ne bánd a "külsőd", nem attól lesz vki jó vagy rossz ember:)

Pl normális roma lányok határozottan bejönnek :D Kár hogy van egy réteg, aki szégyent hoz a normálisakra☹

2022. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Dzsoki ***** válasza:
100%
Az stimmel,hogy nem a bőre színe miatt lesz valaki jó vagy rossz ember. Ettől még,bizony,több prosti is kiírja,hogy romákat,nem fogad. Erre a helyzetre várt tőlünk megoldást a kérdező! Az én válaszom,továbbra is az,hogy mondja meg előre,hogy barna szeme és barna bőre van. Utána vagy változtat a prosti az álláspontján és mehet a kérdező,vagy köszöni,de kitart az mellett,hogy romákat,nem fogad.
2022. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg mond, hogy indiai diák vagy... Értelmes és tanult egyetemistával nem lesz gondja egyiknek sem. ;)
2022. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak a rossz tapasztalatok miatt nem vállalnak romákat nem származás miatt. A kérdésed alapján érezni, hogy kulturált ,normális srác vagy. Elmondod ezeket telefonon ott a beszélgetés során hallani fogják , hogy normális gyerek vagy és szerintem így fogadnak is. Fontos , hogy már a beszélgetés során jelezd ezt.
2022. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Harmadik lehetőség, ha azt mondod, hogy ne lepődjön meg, tökre romának nézel ki, de nem vagy az.
2022. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Keress olyan lányt, aki tud angolul, hívd őt angol nyelven, za rákérdez, mondd azt, hogy londoni vagy.
2022. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!