Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek romaként lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek romaként lehet menni olyan lakásos prostihoz aki azt írja, hogy romákat nem vár?

Figyelt kérdés

Van kb. 3000 hirdető.

Sajnos ezek már több mint fele írja, hogy nem vállal romákat, sok roma vagy félig roma is… Éppen ebből látszik, hogy ennek valszeg nem a rasszizmus az oka, hanem a tapasztalat. A roma vendégek túlnyomó része problémás lehet…


Viszont én abszolút ápolt vagyok, tanult is és tudok normálisan viselkedni… Sőt, kifejezetten egy csendes, introvertált srác vagyok, ezért sem vagyok sikeres a nőknél.

De pl. a hangom alapján nem tudnák kitalálni, hogy roma vagyok.


Nekem nincs semmi közöm semmilyen cigány kultúrához, egy kicsit sem beszélek egyik cigány nyelven sem, csak magyarul és angolul…


Nem tipikus roma családi környezetben nevelkedtem.


De külsőre meg (sajnos), nagyon látszik a dolog, olyan vagyok mint a sötétebb bőrű indiaiak. Amikor Londonban jártam, akkor több indiai is hindiül akart velem kommunikálni, mert azt hitték hogy én is az vagyok.


Amúgy nincs bajom a származásommal, meg nem ítélem el a többi romát, de azért a mindennapi életben tapasztalom hogy valamennyire hátrány ez a bőrszín.



Szóval visszatérve a prostituáltakra:

Nekem a kb. 3000 hirdetőből nagyon maximum ilyen 300 tetszik, de lehet hogy ezzel is sokat mondtam.


Ha már megyek, akkor mindenképpen olyanhoz szeretnék menni aki tetszik is és valamennyire igényesnek tűnik.


Egyelőre nem találtam ilyet, olyanok közül, aki nem írja ki hogy romákat nem vállal.


Sőt, a lehetőségeimet tovább szűkíti, hogy olyan kéne, aki vállal szüzesség elvételt, mert még csak orálban volt részem.


2 hirdető van, aki nagyon megfelelne nekem, de írják hogy romák ne is hívják Őket.


Több opción is gondolkodtam, hogy mit csinálhatnék:


A. Telefonban elmondom, hogy ugyan roma származású vagyok, de igényes és szerintem nem bánná meg ha kivételt tenne velem. (Ennek könnyedén tiltás lehet a vége)


B. Nem mondom meg telefonban, csak simán oda megyek… Ez mondjuk kicsit durva húzás lenne, de a legrosszabb esetben elküld a helyszínről, nem?


Ha meg már ott vagyok és lát, lehet azt mondja hogy “egye fene, gyere be”.


Vagy mi történhet még?


Tudom, hogy kicsit durva, ha ennyire nem tartom tiszteletben amit kiír és kér, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy a legtöbb hirdető titkol valamit. Pl. valaki 20 kilóval nehezebb, vagy 7 évvel idősebb mint a képein, aztán mégis kap jó értékeléseket és ezt csak mellékesen említik meg az értékelők, de azt is odaírják hogy nem bánták meg, hogy elmentek…

Pedig kifejezetten azért csinálják ezt a hirdetők, hogyha már egy vendég utazott miatta X kilométert, akkor valszeg nem hagyja faképnél, csak mert súlyosabb mint amire számított.


Mit gondoltok erről az egészről?



2022. ápr. 27. 09:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
39%
Venni kéne egy értelmező kéziszótárt. És nézd meg a "nem" szó jelentését.
2022. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

11-es: tökre érti, hogy miért van kiírva.

"A roma vendégek túlnyomó része problémás lehet…

Viszont én abszolút ápolt vagyok, tanult is és tudok normálisan viselkedni…"

Magyarul átlátja, hogy miért van kiírva, de tudja, hogy nála nem lép fel ilyen probléma.

És ha figyelmesen olvasol, akkor azt is tudod, hogy miért gond ez neki: "Egyelőre nem találtam ilyet, olyanok közül, aki nem írja ki hogy romákat nem vállal."

2022. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
31%
#12, Csak ugye mondani bárki tud bármit, mi a garancia arra, hogy úgy is fog viselkedni? Aki kiírja, hogy romát nem fogad, valószínűleg rossz tapasztalata van romákkal, ezért bizonygathatod neki telefonba, hogy "de én más vagyok", akkor sem fog vállalni.
2022. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 kalandvagy1986 ***** válasza:
8%

Én sem hinném hogy normális viselkedés mellett probléma kellene legyen hogy roma vagy.

Mondd el őszintén, de a stílus meg kell győzze... 😉


Érthető miért írják ki, gyakran ott is van pluszban a golyó, vazelin, feltöltés, stb. mint indok.

Nem a származás kellene meghatározzon egy embert, hanem a viselkedése. Volt több roma lány a környezetemben, akik nagyon csinosak, kedvesek, intelligensek voltak, kifejezetten vonzottak is (viszont ők kapcsolatot kerestek, én akkor nem).

Azóta is bánom kicsit.


A "nem" sokszor csak a könnyebb opció, ezért írják azt ki. Én pl. olyan prostit kerestem, aki vállalna párt orális kényeztetésre (szóval páromat és engem is). Sokan kiírás alapján nem vállalnak nőt sem (annak ellenére hogy pl. van leszbikus tapasztalata), hisz a farok könnyebben megmosható, arra húzhat óvszert, stb. - de ha egy ápolatlan puncival kell "eljátszania" ott már nehezebb a dolog. Értelmes beszélgetés után (mikorra rájött hogy párom is fiatal, ápolt lehet) volt aki simán vállalta volna...


35F, 36N

2022. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%
Tökmindegy miért írja ki, a nem az akkor is NEM! Felesleges találgatni és megmagyarázni, főleg a lányt győzködni! Csak fogadd el, és keress olyat aki nem írja ki!
2022. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
13%
Nemcsak roma vagy, de még szöveget értelmezni sem tudsz, egyezkedni próbálsz és azon gondolkozol, hogy hogyan csaphatnád be a hidetőt. Ezek alapján biztosan jó vendég lennél, az ilyet imádják a lányok. Ja, nem.
2022. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#16.


Hát amilyen értékeléseket írnak egyesek (gondolom nem romák) és ezeket meg is köszönik a hirdetők, az valami elképesztő… Ezek alapján biztos, hogy én jobb vendég lennék, mert nem tárgyként kezelem a nőket.

Nem még egy prostit sem…


Csak egyszerűen nem vagyok népszerű a nőknél, komoly kapcsolat talán összejönne, de ahhoz meg jelenleg nem vagyok elég kiegyensúlyozott.


Így más megoldás nincs…


Nem akarok én átverni senkit. Az csak egy ötlet volt, hogy úgy megyek oda, hogy nem mondom meg hogy roma vagyok… Viszont ha emiatt elküldene, természetesen távoznék és nem kezdenék ott jelenetet rendezni.


Átverés téren pedig nem kell Őket sem annyira félteni… Mindenhol azt olvasom, hogy fejben adjak a képen látható nők korához 5-10 évet, a súlyukhoz pedig 10-20 kilót.

És akkor nem fogok csalódni…


Ha Ő sem teljesen azt nyújtja amit beígér, akkor szerintem én is csalhatok kicsit. Aztán meg, hogyha akkora gond ez neki, akkor elmegyek…


Viszont nem, akkor nem fogok ilyet csinálni!


Majd egyenként felhívom az összes lányt aki szóba jöhet és megpróbálom udvariasan megkérdezni, hogy nem tennének e kivételt…

2022. ápr. 27. 20:34
 18/23 Dzsoki ***** válasza:
75%
Esetleg,kicsit szépítesz a dolgon. Vagyis,egyetemista vagy,esetleg dolgozol,középvezetőként,legalábbis csoportvezetőként. Tehát,úgy kezded,hogy Prüntyőke? Amikor igen a válasz,akkor jön,hogy szia Prüntyőke,Tökös Gyerek vagyok. Láttam a hírdetésedet,itt. A Prüntyőke helyett,a felhasználónevet mondod,a Tökös Gyerek helyett,meg a sajátodat vagy olyan becenevet,amire hallgatsz. Tetszett amit láttam. Nemrég ért véget egy hosszabb kapcsolatom,így most nem tudnék elköteleződni. Egyébként,egyetemista,csoportvezető stb vagyok. Szóval,szívesen meglátogatnálak! Amennyiben,eddig eljutottál,akkor jönne az,hogy barna szemem,barna bőröm van. Ekkor vagy leteszi vagy belemegy. Nem látok,harmadik lehetőséget. Esetleg,nem azt mondod,hogy roma vagy,hanem,hogy van benned egy-két hegedű vonás. Bácsikád,tagja a 100 tagú cigányzenekarnak. Vagyis elmondtad,hogy mi vagy,mégis be van csomagolva. Innen vagy leteszi vagy megegyeztek. Egy a lényeg! Ne menj úgy oda,hogy ne tudja a lány,hogy roma vagy! Hiszen kiírta,hogy nem fogad! A fenti kapcsolatfelvétel után sem kizárt,hogy nem fogad,de ne titkold el!! Valamelyiknél csak bejössz,így el tudod oszlatni az előítéleteket. Sok sikert! Hajrá!
2022. ápr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
#17: És ha odamentél, és elküld, mert roma vagy, akkor kifizeted az idejét, amit lefoglaltál? Mert ha nem, akkor nem vagy korrekt, akárhogy is bizonygatod. Mások idejével (és pénzével) játszol, csak mert sehogyan sem akarod megérteni a "nem" szó jelentését. Lehet ezt is lepontozni, #16-os voltam.
2022. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

#19.


És ha odamegyek és 30 kilóval nehezebb mint a képeken és mondjuk nekem az nem tetszik, akkor kifizeti a benzint?


Szerinted ilyenkor ki kéne hogy fizesse?


Azért miért nem szólalsz fel, hogy fizesse ki a benzint/ a vendég idejét egy ilyen hirdető?



Egyébként közben már megtörtént a dolog… Egy olyan nőnél voltam, aki nem írta ki, hogy nem vállal romákat, így nem szóltam neki erről előre.

Viszont szüzeket eredetileg nem vállal, viszont megkérdeztem, hogy ebben tenne e kivételt… Tett.


Tényleg 10 éves képeket használt és 30 kilóval volt súlyosabb, mint a képein. De erre készültem az értékelései alapján, engem nem zavart, nekem nagyon bejött így is, meg kedves volt… Összességében jó élmény volt.


De korrektnek akkor sem nevezhető, hogy ilyen régi képeket használ, ha azóta ennyit hízott.

2022. ápr. 28. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!