Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok közül aki csak a popsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok közül aki csak a popsi lukát engedi megdugni: Miért?

Figyelt kérdés
A szüzessége miatt vagy a terhesség miatt, vagy más az ok?

2022. ápr. 27. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Mindenki más!

Biztos van ilyen is de ez nem általános jelenség.

2022. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kalandvagy1986 ***** válasza:
77%

#3-as...

Mennyire logikus megközelítés hogy egy nővel létesített szex (abban az esetben is ha anális) miatt meleg legyen valaki... A fenék melegeknél anatómiailag az egyetlen behatolási opció, viszont attól nőkkel miért ne lehetne a szexuális kultúra élvezhető része?

2022. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Van ilyen nő?

Én az életemben nem találkoztam ilyen nővel, pedig 49 éves koromig (amíg össze nem jöttem a mostani feleségemmel) folyamatosan csajoztam, és nem kevés nővel volt dolgom.

Olyan volt, aki szerette a popsit, volt aki kimondottan igényelte, a legtöbben nem szerették.

De olyan nő, aki nem engedett a puncijába, de dugatta velem a fenekét, soha, de soha nem volt.

F52

2022. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

2/


Nem gondolkodtál véletlenül el rajta,hogy van benned egy kis biszex?Nekem ha szexről van szó elsőnek a punci és annak a dugása jut eszembe,bár valószínű csak én vagyok a hülye ebben a világban :)

2022. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

5/


Na az is fura nő aki csak a seggét engedi dugni,vagy másé volt a puncija vagy nem volt normális teljesen.

2022. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Az én véleményem ezzel kapcsolatba az, ha valaki igényli a szexualitásban rejlő kultúrát, az tájékozódik és tisztában van az anatómiával, legalább is az alapokkal. Tudni illik a csikló sokkal több részből áll, mint ami elsőre feltűnik, hosszabb, és befelé még folytatódik egy ideig, szorosan követve a hüvely falát, és általában ott van a hüvelyfalhoz a legközelebb amit a mindenki által ismert a csodálatos G pontnak hívunk. Csakhogy ez nem olyan egyszerű, ugyanis a természet rendelkezik némi humorérzékkel és rejt némi csavart ide-oda, így mindenki egyénenként valamelyest különböző hosszúságú vastagságú, formájú csiklóval rendelkezik, különböző mennyiségű idegvégződésekkel. Így lehetséges hogy mindenkinek egyénenként változó a preferenciája. Szintén ezért lehetséges hogy vannak olyan nők akiknek a végbél járatukhoz helyezkedik közelebb a csikló egyes része, ezért anális szexnél jutnak el egyszerűbben az orgazmusig. Ezért vannak olyan nők akik szinte kizárólag az anális szexet élvezik, de nem csak ezért, hanem azért is mert egész egyszerűen élvezik, és ezzel nincs is semmi baj.
2022. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

6/


Szerintem a puncit be is kéne tiltani úgy is mindenki análba kéri :)

2022. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Kezdek elgondolkodni egy egyszer hallott mondáson,hogy a segg az új punci,azért ez durva de ez van.
2022. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez az ami kizart !
2022. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Keresem ezt a lanyt de nem talalom
2022. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!