Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci nőknek is szükségük van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci nőknek is szükségük van minőségi szexre?

Figyelt kérdés

Elsőre talán egyértelműnek tűnik. Igazán azt szeretném tudni, hogy nekik (túlsúlyosak, elhízottak) ugyan akkora teher-e mellőzni, mint az egészséges testalkatúaknak.


Mert azt tudjuk, hogy a legtöbb túlsúlyos a falánkság miatt hízik meg. Az evés pedig öröm, egyfajta kielégülés .


Ez nem kompenzálja őket kicsit?


2022. ápr. 28. 19:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Te bolond vagy
2022. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az komoly gondolatmenet
2022. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem a falánkság a legfőbb oka, nagyon gyakoriak ma már a hormonbetegségek a nők körében, ami miatt olyan az alakjuk amilyen...de attól még nekik is kell a szex
2022. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%

Jaja, minden kövér nő hormonbeteg, vagy gyógyszert szed.


De amúgy a nők nem hazudnak, ez a másik tény.

2022. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam, hogy mindenki de a legtöbb. Csak magyarországon is több ezer ilyen nő van. Van aki falánk ez tény, nem is tagadtam. Csak előbb tájékozódjon az ember mielőtt olyat állít ami nem igaz.
2022. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hormonbeteg? Például a fogamzásgátlókra gondolsz, amit a férfiak is megosztják a csapvízzel úgy, hogy ők azt nem akarják?


Vagy inzulinrezisztencia? Mert az leggyakrabban a kövérség nyomán alakul ki (amitől persze mégnehezebb lesz lefogyni)

2022. ápr. 28. 19:25
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés, ahogy fel van téve, egy orbitális baromság...

(Én mikor a legvékonyabb voltam, akkor kívántam a legkevésbé a szexet és a kaját is, lelki okok miatt.

Abban van igazság, hogyha nincs rendszeres szex, akkor csokival lehet kompenzálni, de nem oldja meg a problémát hosszú távon. Ja, és ez nem testalkat-függő.)

2022. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

8-as, köszönöm a válaszod.

És a 3-asét is , és félig a 4-esét is köszönöm.


(Csak félig, mert nem az elhízás okairól kívántam vitát nyitni, hanem megtudni őket ugyan úgy kinozza-e a hiány)


8-as, jól tippelem hogy antidepresszánsoktól nőtt meg nagyon az étvágyad?

2022. ápr. 28. 19:37
 10/23 anonim ***** válasza:
25%

Igen, szükségük van rá. Emberi szükséglet.

Szerintem minőséget ők nem kapnak, mert ha megnézed az összes duci nő ilyen fogatlan kukabúvárral, retkes körmű túlkoros looserrel, meg rövid ropi munkanélküli gyerekkel nyomul. A fenti halmaz pedig nem éppen magas intelligenciát birtokol.


Szerintem a csajok többsége jobban járna, ha inkább fizetné érte. Én adnám (a minőséget is, garanciával).

2022. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!