Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci nőknek is szükségük van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci nőknek is szükségük van minőségi szexre?

Figyelt kérdés

Elsőre talán egyértelműnek tűnik. Igazán azt szeretném tudni, hogy nekik (túlsúlyosak, elhízottak) ugyan akkora teher-e mellőzni, mint az egészséges testalkatúaknak.


Mert azt tudjuk, hogy a legtöbb túlsúlyos a falánkság miatt hízik meg. Az evés pedig öröm, egyfajta kielégülés .


Ez nem kompenzálja őket kicsit?


2022. ápr. 28. 19:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik szervi okból híznak meg, de a jelentős túlsúly legfőbb oka nem a gének meg nem "csak vastag a csontom" hanem nem figyelnek a táplálkozásra, a mozgásszegény életmód. Az "evés egyfajta kielégülés" tézised szimplán csak nem igaz, teljesen más a pszichés háttere.

Mindazonáltal kérdésedre válaszolva. Attól hogy valaki felszed x kg-t még ugyanúgy szeretne boldog lenni. Ugyanúgy vágyna egy szerető, megértő társra, a szerelemre és biz' a jó szexre is.

2022. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
54%

"8-as, jól tippelem hogy antidepresszánsoktól nőtt meg nagyon az étvágyad?"

Az antidepresszáns libidó- és orgazmus-gyilkos. Az étvágyat nálam nem befolyásolta, de ezen okok miatt én hamar kivágtam a szemétbe.

(Pont akkor szedegettem, mikor 54 kg voltam, de ezekből a mellékhatásokból nem kértem.)

Jelenleg 65 kg vagyok, mondhatni normális szexuális élettel és libidóval.

2022. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés baromság. Igen van igényünk a jó szexre. A falánkságról annyit, hogy nem eszek többet egy átlagos embernél mégis kövér vagyok, párom 3x annyit eszik mint én, mégis vékony
2022. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne rá szükségünk?

Ha megkívánom a szexet, akkor se a páromhoz fordulok (aki sajnos se nem fogatlan, se nem munkanélküli, pedig nagyon igyekeztem a szintemhez megfelelőt keresni!), hanem rendelek egy óriás pizzát meg egy kétszemélyes tálat. Na, annak aztán pont olyan hatása van, mint egy jó szexnek! Néha már attól orgazmusom van, ha meghallom a futár csengetését, nem is értik, mitől nyögdécselek az ajtó mögött annyit.

2022. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

10-es mondott elgondolkodtató dolgokat.

14-es meg szerintem nem a pizzára és a kétszemélyesre remeg rá, hanem a futárra :D

2022. ápr. 28. 21:46
 16/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen téren nincs összefüggés a túlevés és a szexuális igények közt.

Nyílván az evés is egy boldogságforrás lehet, de nem összeegyeztethető egy normális párkapcsolattal.

Másik részről meg egy kövér nő is ugyanazt csinálja mint egy vékony ha tegyük fel szeretne szexelni de nem tud...Önkielégít, aztán kész.

Nyílván ez csak a szexuális igényeket fogja kielégíteni, nem lesz olyan mintha partnerrel csinálná, párkapcsolatban.

2022. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
20%

Igen, de ők fizessenek érte.

(Privátban mondom a számom)

2022. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért szöktek sokan neked.


Én pufi nő vagyok és igen, van logika abban, amit írsz.


Az egy másik dolog, hogyha ezt kisarkítod, akkor hülyeség amit írsz. Például : Osho írta egyik könyvében, hogy "A duci nőknek nincs szüksége a szexre, mert ott van nekik a hűtőszekrény." - Ez már f+szság.


Viszont neurókémiailag a levezetésed helyes: a szex által felszabadult hormonok közül sok van, amelyet az étkezés alatt is meg lehet szerezni (hangsúlyozom NEM MINDEGYIK, de sok hormon közös !).

Volt a Family Guy-ban (akik nézik a sorozatot) egy vicces jelenet is erre nézve, amikor Stewie szirupos palacsintatornyot eszik s azt mondja "Istenem, ez jobb mint a szex !"

Vagy amikor a "Volt egyszer egy Amerika" című filmben az egyik csaj tésztáért szexelt s mikor feljutott a lakására a csávó a tésztával, úgy döntött, hogy mégis inkább megeszi a tésztát, minthogy szexre váltsa.


A lényeg, hogy tudományosan bizonyított, hogy az étel, a drog és szex szoros összefüggésben áll egymással és igen, időnként helyettesítik is egymást.

DE ! Ez nem azt jelenti, hogy a nőknek, bármilyen testsúlyuk is van, mellőzniük kellene a szexet.

Az étkezési szokásoktól függetlenül mindenkinek joga van kiadósan szexelnie és nem kell lekezelően vélekedni valakiről csak azért, mert nem 50 kiló.

2022. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Marhára nem kompenzálja. 11 éve élek eggyütt egy duci nővel és imádja, a szex minden formáját. Előtte is volt több duci nőm is, egészegyszerűen ezek tetszenek. A mostani párom előtt életem egyik legjobb szexélménye is egy igazi giga csöcsű csatakancához kapcsolódik.
2022. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
169 cm vagyok, és 120 kiló. Szerencsére jó helyre hízok. Nagy cicikkel és kerek fenékkel, így nagyon sok pasi oda van értem. A szex közel 20 éve szerves része az életemnek. Igénylem. És mindig is igényeltem. Engem az evés nem elégít ki, csak akkor eszem amikor megéhezek és nem unalmamban és nem is bánatomban. Csak sokat eszem és szemetet és édeszájú vagyok, sok cukrosat iszom. 33N
2022. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!