Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hülyítik azzal az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hülyítik azzal az embereket, hogy a nőknek érzéki szexre van szükségük?

Figyelt kérdés

Kis koromban mindenhonnan ezt hallottam, még 18-20 éves korom körül is, hogy fú érzéki romantikus stb

Közben ez egy hatalmas hazugság, eddig nem voltam még oylan nővel, akinek ne a vadabb picit durvább szex jött volna be, eddig az összes nőnek akivel együtt voltam arra volt szüksége hogy érezze hogy egy férfival van dolga és nem egy puhánnyal aki érzékenykedik. Vagy csak én foogm ki mindig az ilyen nőket?



2015. dec. 6. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Voltál már valaha szerelmes? Volt már olyan párkapcsolatban részed, ahol egymás egyenrangú társai vagytok, és egy intim, bizalmi kapcsolat van közöttetek? Na, ott elengedhetetlen az érzéki, romantikus szex. Ahhoz nem kell erőlködni, megy magától, mivel őszintén jön mindkét félből. Nem mondom, hogy egy ilyen kapcsolatban nincs igény egyáltalán a vad szexre, de nem kizárólagosan arra van csak szüksége az embernek.
2015. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Nyugi, nem tévedtél. Jó, most nyilván a torkomnak ugrik majd néhány érzékeny puhap*cs, vagy esetleg érzéki nő, aki az ellenkezőjét állítja. De én már kísérleteztem mindkettővel, minden lánynál. És a 100% eddig mindig a kőkemény döngölést szerette jobban, mint a gyengéd szeretkezést. Nyilván vannak ettől eltérő vélemények, ez csak az enyém volt.
2015. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem a vad szex is lehet egyenlő érzéki szexel. és mindkettő végletre szükség van-mondjuk nem tudom pontosan mit jelent neked vagy másnak az érzéki, a kemény...- hangulat kérdése nekem. és nem csak a puhányok érzékenykednek, vagy nem is értem ezt a mondatot.
2015. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Én az érzéki, gyengéd szexet szeretem és nő vagyok.
2015. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
édesanyádtól, vagy a pónikkal játszadozó 12 éves Jucikától, esetleg romantikus filmektől vártad volna, hogy a kemény dugás fontosságára hívja fel a figyelmed?
2015. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Voltam már szerelmes, sőt eddig csak oylan nővel voltam, akibe szerelmes voltam, és eddig az összes barátnőmnek az jött be ha vadabb a szex, ha elkapom és jól megb.szom és nem az jött be egyiknek sem, hogy érzéki vagy gyengéd próbáltam lenni, sőt amikor gyengédséggel próbálkoztam eleinte, volt oylan nő, aki konkrétan rá is kérdezett, hogy biztos hogy tetszik e nekem nagyon, mert ő hiányolja azt, hogy vadan hevesen jól "letámadjam".
2015. dec. 6. 16:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem érzékire, hanem gyengédre gondolsz.

Amúgy meg szerintem is ritka, ha valaki az egész aktus alatt gyengéd szexre vágyik. Viszont ettől még egy kapcsolatban vannak érzelmi igényei egy nőnek, amikor épp nem döngetik. ;) Na, akkor van helye a gyengédségnek és a kedves (esetleg romantikus) törődésnek.

31N

2015. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 15:53

Ez jogos.

2015. dec. 6. 16:04
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 16:03

én is így látom, megvan a helye a gyengédségnek is, sőt nekem is nagyon jól esik gyengédnek lenni a barátnőmmel, szeretem éreztetni vele azt hogy imádom. De én úgy vettem észre hogy a gyengédség helye nem a szexben van. Előjátéknak, vagy egyszerű hétköznapokban is van értelme gyengédnek lenni, de amikor szexig jutunk, akkor úgy vettem észre, hogy eddig az összes volt bnőm arra vágyott hogy vaduljak be és jól elkapjam mint egy "vadállat" :D

2015. dec. 6. 16:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Én meg mindig olyan pasikra akadtam,akik nem tudtak gyengéden szeretkezni.A mostani párom kivétel,de a legtöbb férfi pont nem képes rá.
2015. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!