Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell a nőknek nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a nőknek nagy méret amikor még a 13 cm is fáj nekik?

Figyelt kérdés
Már több nővel voltam akik mondták hogy óvatosan ....Jaj fáj , finoman léci, pedig nagyon óvatosan csináltam mindig, a méretem 13 és fél centi és elég vékony. Mi ez a méret őrület a nőknél, amikor még a kicsi is fáj nekik?
2022. ápr. 29. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Nők elég jó színészek, főleg, ha meg akarják játszani, hogy a tied nagy ;).
2022. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Ki mondta hogy a nőknek nagy méret kell?
2022. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Eltérőek a nők és a férfiak is.

Egyiknek kisebb pénisze van, másiknak nagyobb. Vannak szélsőségek is férfi nemi szervben is. A női mellek terén is, hüvely méretben ( értem ezalatt a hosszt és tágasságot) kisajkak mérete...


Csikló is van akinek alig lehet megtalálni mert pici és nagyon bőrös, van akinek meg sokkal nagyobb jutott.


Arról még nem is beszéltem, hogy a csajok nem szokták ellenőrizni a méretet. Szerintem fogalmuk sincs mekkora a 17 vagy éppen a 13.


Egy dologra kell törekedni ; hogy olyan partnert/párt válasszon mindenki, aki vele passzol a lehető legtöbb dologban. Ha már szexualitás a témakör akkor intim méretben, időtartamban, az előjáték mennyiségében és változagosságában stb.


Kérdező, nekem a tiédtől sokkal nagyobb van, és képzeld volt akibe fért még volna. Ki tudtam elégíteni, nem erről volt szó. De mondta hogy lehetne még picit nagyobb 😥


Megjegyzem, egy sportos, kerek cicis középmagas fiatal csaj volt. Szűk puncival

2022. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
13 kicsi. Az átlag 17-esem sem fájt 3 tucat csajnak sem. Te fordítva ülsz a lovon mint Viktor!
2022. ápr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
58%

Ki kell àbràndítsalak koma 🤫


Valszeg hazudtak neked a mini bunkerrobantóval kapcsolatban.

2022. ápr. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
13 centi ha megszakadsz se fog senkinek fájdalmat okozni. Itt kezdődik a kicsi méret, az a helyzet. Ha a pasi tudja mit csinál, akkor egy nagyobb méret nagyobb élvezet.
2022. ápr. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Nagy látványa is jobban beindítja őket, illetve fizika. Naggyal jobban kitöltöd. 13 centi Ázsiában jó esetleg.
2022. ápr. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%
13 centi is tud fájdalmat okozni, ha az illető rossz az ágyban, tapasztalat.
2022. ápr. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom milyen csajokkal voltál, de nekem 15 cm a farkam, és nem is annyira vékony, és kb minden nőnek szinte simán tövig megy. És nem fáj nekik. Persze ehhez az kell, hogy előtte felizgasd rendesen, nemcsak egyből bevered a farkad.
2022. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!