Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem értik a férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik a férfiak, hogy a külső fontosabb, mint a péniszük mérete?

Figyelt kérdés

L/26 vagyok és NEM keresek szexpartnert se kapcsolatot. Viszont nem értem miért kérdezgetik nap, mint nap a péniszüket.

Ha egy pasi bejön, megvan a közös szimpátia akkor lefekszek vele bármilyen pénisze is van. Ha viszont nem jön be külsőre, akkor lehet a legnagyobb pénisze is a világon mert úgysem lesz szex. Most ezen mit nem lehet érteni?

Szerintem pasik is így vannak, ha egy lány full aranyos tetőtől talpig, akkor tuti kinyalják hiába csúnya a puncija vagy kicsi a melle. Ha viszont ott is csak a nagy mell lenne a lényeg, akkor nagy mamákkal szexelnének a fiatal csávók is, mert néhánynak jó nagy melle van, de ez magában kevés.



2022. máj. 2. 09:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

"Kíváncsi vagyok mit csinálna a kérdező egy 5 centis farokkal.


Szánalmas az álszenteskedésed."


Hát, szerintem akkor se BÁRMILYEN nagyfarkú pasit keresne helyette a kérdező, hanem olyat, aki bejön neki külsőre. Szerintem arra gondolt a kérdező, hogy maga a farokméret önmagában semmit nem számít, mert ha egy pasi nem jön be, az nem lesz vonzóbb a nagy farkától. Ha pedig vonzó, de mégis kisfarkú, akkor tud mással is kompenzálni, behatoláson kívül ezer más élvezetes dolgot lehet csinálni a szexben.

2022. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

Egy bizonyos mértékű frusztráltság után már nem hatnak az érvek. Ahogy a vallásos sem az eszével hisz.

Én nem vagyok szép ember, nem nagy a farkam. Csak amim van, azt jól használom, ezért a nőknek velem jó a szex.

De így is, tartós kapcsolatban voltam már, ma meg már házasan. Gazdag sem vagyok...

A feleségem fiatal, szép, sok szeretetre esszexre vágyik tőlem.

Aki eléggé savanyú már, az ezt el se hiszi...

2022. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
2022. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert a pasiknál ez egy mérő érték, ha nagyobb van nekem, mint neked akkor én jobb vagyok nálad. A másik meg hogy sok pasi a nagy farok=én egy isten vagyok az ágyban dolgot is beképzeli magának
2022. máj. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
8-as nem vagyok álszent. Sehol sem írtam a kicsit szeretem, de a farkadtól nem leszel TOP pasi. 13-as pedig oké ő akkor mikor a csöves rángatja az állomáson a 19-es rúdját ugorjon rá ott helyben, HA neki ennyi egy pasi :)
2022. máj. 2. 09:54
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
A férfiak értik, tudják, csak a sérült .... Nem tudják.
2022. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
61%

"Ha egy pasi bejön, megvan a közös szimpátia akkor lefekszek vele bármilyen pénisze is van. Ha viszont nem jön be külsőre, akkor lehet a legnagyobb pénisze is a világon mert úgysem lesz szex. Most ezen mit nem lehet érteni?"

Lefekszel vele, nyűg lesz a szex és utána megromlik a nagy szerelmes kapcsolat és keresel egy olyat aki be is jön és 18-as leng alatta.

Tehát lehetek én egy 180+os istenkirály modell akármi, szexet is fogok tudni vele szerezni de attól még nem leszek jó, és jó kapcsolataim sem. De ha te nálad ez másképp van, akkor örülök.

2022. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom!

🤷‍♂️

És se értem.

Pedig tők egyértelmű hogy a sikeres(pénze) pasikra mennek a nők.

2022. máj. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Micsoda parázsviták lehetnek ebben egy homoszexuális párkapcsolatban. xd
2022. máj. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Dzsoki ***** válasza:
Nem értem a kérdést? Bizony,értjük,hogy nem fontos a méret. Az is igaz,hogy szinte minden héten van egy statisztikailag átlagos péniszű pacák,aki siránkozik a mérete miatt. Vélhetően,egy százalék alatti a részarányuk. Egyébként,nem igaz a nagy mell igénye! Szép,a testhez arányos legyen! Legalábbis,többségünk szerint az már sok,mint a viccben. Tehát,Pistike megkérdezi a nagymamáját,hogy játszhat-e a cicijével? Igen válasz után,azért még hozzáteszi a nagyi,hogy,de ne vidd messzire! Vagyis egy nagy mell is lehet,sok!
2022. máj. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!