Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy a meleg társkeresésben fontosabb külső megjelenés mint egy hetero társkeresésben?

Figyelt kérdés
2020. nov. 10. 08:04
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
81%
😅😄😃
2020. nov. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert a melegek öltözködése, megjelenési stílusa sokkal eloszlóbb tud lenni mint egy átlag társkeresés során.

Sok melegnek pl. lányosabb vagy pont hogy macsósabb férfi az ideálja, és ezt próbálja megtalálni.


Egy sima társkeresésnél viszont nem igazán szokott probléma merülni abból, hogy átlagosan öltözködnek az emberek.

2020. nov. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, kicsit rosszul fogalmaztam, a testi adottságokra gondolok inkább, nem az öltözködésre. Valahogy azt érzem, hogy sokkal inkább külső alapján választanak a melegek, a belső teljesen másodlagos.
2020. nov. 10. 08:12
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Fontosabb mint a hetero társkeresésben? Erről kérdezd meg a nőket is szerintem :) kitesz bárhova egy képet (pl. Fb-re) aki csak kicsit is jól néz ki hiába írja ki méretes betűkkel van pasija máris garantáltan 5x több kéretlen megkeresés fog beesni az üzijei közé 😄 Az interneten a férfiak 99%-a a kép alapján választ, a többség el sem olvassa az adatlapot már pattintja is a körlevelét ctrl-c-vel.
2020. nov. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Heteró barátaim pedig ugyan ezt elmondhatják, anyi szerintem a különbség én hamarabb találok alkalmit.

kevesen vállalják magukat, és ezek csak kifogások, tovább tapogatózzanak a sötétben

2020. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán nagyobb a konkurencia, plusz itt kevesebben vannak az olyanok, akik szerelemre keresnek. A legtöbben alkalmira vagy barátságra extrákkal. Ezen a téren meg nem az számít, kinek mekkora a szíve, hanem egy másik testrész... (queer as folk)
2020. nov. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!