Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen lányok jönnek be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányok jönnek be nektek mind külsőre mind belsőre? A külső vagy a belső fontosabb számotokra?

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

Komoly kapcsolatra bezony a belső is számít, de a külső sem mellékes.

Hát, főleg a csinos lányok jönnek be! :D

2017. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kulsore barna haj barna szem atlagos testalkat az etalon

Belsore az intelligencia es a humor ami vonzo szamomra

22ll

2017. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ma 17:22


Te leszbikus vagy? :D

Nem hinném, mert férfias a neved :P


L

2017. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Amúgy külsőre a nőiesebb lányok jönnek be nekem, belsőleg legyen jóhumorú, tudjon megnevettetni, legyen hűséges, őszinte, megértő.


L

2017. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyilvan kulso is számít mert szexualisan kell h vonzon de a belso a döntő ,nezhez ki akarmilyen jol :D ha nem olyan belsore ami meg fog nem fekszem le vele 20/L/L
2017. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Külső: Stílus,ápoltság,elegancia,ízlésesség,igényesség,nőiesség. Ezek a legfontosabbak,és ezeknek sok formája lehet. Ugyanúgy tud szívdöglesztő lenni pl.egy alacsony,telt, kreolbőrű szépség (hogy egy mindenki által ismert példát mondjak, Eva Longoria,vagy Salma Hayek), mint egy magas, szőke,fehérbőrű, filigrán hölgy(mondjuk Milla Jovovich). És természetesen ezen két véglet között is lehet szívdöglesztőnek,szexinek lenni, a kulcs a stílus,igenyesség,ízlés. De a személyiség számomra fontosabb,mint a külső, mivel erőteljesen kihatással van rá, az igazi nőiesség és szépség szerintem belülről fakad(persze azért adni kell magunkra).És egy aránylag jó külsőt is elronthat egy unszimpatikus személyiség.


Belső: Nálam számít intellektus, érzelmiinteligencia, hűség,őszinteség, feleősségtudat, közvetlenség,empátia.

2017. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igazabol ez valtozo, sokfele lany/no van es mind masfelekeppen vonzo. De altalanossagban szeretem ha egy lany magasabb nalam es fiusabb, de attol meg finom es van benne noiesseg. Jo, ha sportos, izmosabb. Belsoleg meg az intelligens, kommunikativ, vicces lanyok az eseteim, akikben van valami megnyugtato :). De persze ha kulsoleg nem felel meg ezeknek, az se baj :). Szerintem mind a ketto fontos, de egy kicsit jobban szamit a belso. (Ha magadra ismertel, nyugodtan irj ram :))
2017. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja es lemaradt az igenyesseg, az apoltsag, ahogy elottem is irtak
2017. aug. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindkettő fontos, de a belső fontosabb számomra. Kell a külső ahhoz, hogy beinduljon az a bizonyos kémia, de egy értékes belső nélkül semmire se megy magával.
2017. aug. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A külső és a belső egyformán fontos a számomra. A külső dönti el, hogy odamegyek-e egy lányhoz és a belső dönti el, hogy tudunk-e ismerkedni/kijövünk-e egymással/összhangban vagyunk-e. Nem véletlenül mondják, hogy a külső megfog, a belső megtart.

Külsőre a nőies nők az eseteim. A kisugárzás nekem nagyon fontos. Szerintem szexi, ha valaki magabiztos és ez látszik is rajta.

Belső: Az őszinteség fontos már az első perctől kezdve. Az intelligencia sem hátrány (nem arra célzok, hogy diplomás legyen, mert attól még nem biztos, hogy van sütni valója). Egy olyan ember közelében érzem jól magam, aki nem pesszimista, mert csak lehúzza a hangulatomat. Nem szeretem mikor valaki egyből a panaszkodással kezd, mert nem sajnálni fogom, hanem csak elmegy a kedvem a beszélgetéstől.

Részemről ezek a mérvadóak.

2017. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!