Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miért sok férfi mániája?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért sok férfi mániája?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy sráccal összejárogatni, nyilván még csak összecsiszolódgatunk, és a 3. együttlétkor elkezdett faggatni, hogy én popsiba szeretem-e meg ilyenek xd. Mondtam h nem probaltam, de nem is terveztem. Aztan szex kozbe meg felhizta parszor h biztos nem probaljuk ki? Mondom nyugodjal le. Nem is ertem, most ez ilyen hamar szerintem fura, mintha nem lenne eleg jo rendesen vagy nem tudom. Bar nekem csak azzal magyarazta hogy plusz izgalom nem tudom.. kicsit fura

Illetve ha jol tudom ehhez elokeszulet is kell (beontes?) szoval nem is ertem hogy mit hitt hogy random durr bele lesz?🤣



2022. máj. 3. 00:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Látom, szegény 1es hsz-ben senki nem értette az iróniát. :D


Amúgy nem hinném, hogy ez olyan sok férfi mániája lenne. Csak az próbálja elhitetni veled, akinek a mániája.

2022. máj. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16%

Az a baja hogy a pin@d nem elég szük.

Ha kong benned mint a harang a kor persze hogy szűkebb lukat fog akarni.

Amúgy meg ha csak “ősze járogatok “akkor, mit csodálkozol hogy nem vesz komolyan?

2022. máj. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%

Mennyi gyökér válaszoló van itt. Nehogy már amiatt ne tisztelje a másik ember testét mert "csak" összejárnak. Senki nem akar többet a másiktól, vice versa ezért vannak együtt és kész. Ettől a nő is ember és vannak saját igényei, határai, amit normális férfi figyelembe vesz és betart, meg tisztel.

Nekem is volt több ilyen partnerem is, hónapokig is, egyikre se erőszakoltam rá olyat amihez nem volt kedve.

Az meg hogy ne lenne elég szűk, ez annyira dedos érv, hogy elképesztő.

2022. máj. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Más nő meg otthon sóvárog a férjének hogy végre kefélje már meg rendesen ;-)
2022. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
34%
13-as, tehát ha megkérdezi, hogy fingón vághatja, az már tiszteletlenség? Ahhha, látom rutinos vagy....
2022. máj. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jó az.Egy formás popsiba!!Mmm
2022. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!