Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy egy férfi 35,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy férfi 35, vagy akár 40 évesen el tudja veszíteni a szüzességét nővel?

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 10:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
én 34 voltam, de nem ajánlom, hogy az én példámat kövesse bárki is
2022. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nyugodtan leírhatod, hogyan történt.
2022. máj. 3. 10:42
 3/26 anonim ***** válasza:
46%

Nem már nem fogod aki 40 éves koráig nem kellet senkinek az később se fog.

Sorry de nem nőből vagyunk a kutyának se kellünk.

2022. máj. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Mivel a vallásos embereknél bűn a házasság előtti szex, ezért egy igazi hívő nő elfogadó a 35-40 éves szüzekkel, hiszen ő maga is szűz.
2022. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

Még annyit, hogy az én szubjektív véleményem szerint aki 35-40 évesen nem veszítette el a szüzességét, annak egyre nehezebb lesz. Nem azért, mert nem találhat nőt, hiszen csajozni lehet. Hanem azért, mert aki aki ennyi idősen szűz, annak a kommunikációs képességeivel vannak gondok, súlyos önbizalomhiánya van, amin változatni kellene. Talán egy jó pszichológusra is szüksége lenne.


De egyébként megfelelő változással lehetséges sikeresnek lenni. Szóval hajrá.


#4 voltam.

2022. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Az egyik ismerősöm 32 évesen veszítette el - most két gyermekes boldog családapa. Nem lehetetlen 34, 40 évesen sem, még prosti nélkül sem. Ha viszont azt várod hogy valaki megszán, vagy berepül az ablakodon magától a p.nci akkor 80 évesen is szűz maradsz.
2022. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
#2: 32 évesen megelégeltem az egyedüllétet és elkezdtem közösségbe járni, szocializálódni. Megtanultam emberekkel társalogni. A külsőmre is különös figyelmet fordítottam. Idővel ezeknek az lett a következménye, hogy felfigyeltek rám.
2022. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 DanielC ***** válasza:
92%
Mer ne lehetne, 35 evesen megunja hogy nem volt sex, elmegy a prostihoz is ott elveszti a szüzesseget.
2022. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Nekem 41 évesen sikerült, szóval létezik. És nem megalkuvás, kényszer vagy fizetős nő volt, hanem rendesen: ismerkedés pár évvel fiatalabb nővel, rózsaszín köd, szerelem, szex, gyengédség.
2022. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Én most 36 vagyok és sajnos ronda, akinek messze szintjén felüli nők tetszenek. Nyilván ennek megfelelően senkim se volt még. Ja, a péniszem is kicsi és vékony... Most épp járok pszichológushoz, ráadásul egy egész híreshez nem kevés pénzért, tehát nem ingyenes SZTK téma, de ezzel ő se fog tudni mit csinálni szerintem. Erős a gyanúm nekem már nem lesz senkim se.
2022. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!