Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy egy férfi 35,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy férfi 35, vagy akár 40 évesen el tudja veszíteni a szüzességét nővel?

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 10:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Én mozgássérült vagyok. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam. Voltak kisebb lehetőségeim, de kevés alkalmam volt. Az idő meg ugye telik. 40 vagyok…

Mára feladtam a dolgot. Persze barátkozom én nőkkel, de ennél többe már nem bonyolódom…

Hogy jól vagyok -e így?

DEHOGY! De elfogadtam a helyzetemet

2022. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Nameless Yogi ***** válasza:
64%
Sajnos csak akkor lesz szabadulás ebből a csapdából ha elengeded a dolgot. Ha erre a témára fogsz koncentrálni a jövőben is csak még mélyebbre fogsz kerülni. A probléma gyökerét kell megfogni, ez pedig vagy a rossz kommunikáció, irreális elvárások vagy valami háttérbeli lelki probléma. Az önfejlesztés lehet az egyetlen kiút ebből a gödörből. A lényeg, hogy önmagadért kell fejlődj, nem azért, hogy csajod legyen. Ez fontos. Ha ezt a szintet eléred akkor lesz esélyed.
2022. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Dzsoki ***** válasza:
76%
Ezen a világon,minden létezik. Vagyis,az is,hogy valaki 35 vagy 40 évesen veszíti el a szüzességét. Az egy másik kérdés,hogy 30 után,miért nem ment el prostihoz,ha másképpen nem tudta volna megoldani?
2022. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 NTBS ***** válasza:
76%
Simán összejöhet, csak ne ezen görcsöljön az illető.
2022. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Ha felajánlják neki, hogy elveszik a szüzességét, akkor biztosan összejöhet. Másképpen fogalmam sincs, hogyan...
2022. máj. 23. 20:42
 16/26 Nameless Yogi ***** válasza:
63%
El kell fogadd a helyzeted és nem itélkezned saját magad felett. El kell fogadd, hogy az ok-okazti lánc ezt az eredményt hozta és most fejlődnöd kell, hogy jobban érezd magad. Ne a csajokért csináld, hanem magadért. Akkor látni fogod, hogy merre tudsz majd fejlődni és szépen lassan javulni fognak a dolgok. Koncentrálj magadra, meditálj, tedd rendbe az életed, s akkor lesz eredmény is.
2022. máj. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
12%

Add fel.

Mostmár esélytelen vagy.

2022. máj. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%
Nekem lett volna lehetőségem elveszteni 22, 36 és 42 évesen is, csak éppen nem akartam.
2022. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Én az életemet is adnám már azért, hogy egy nő felajánlja magát...
2022. jún. 4. 23:24
 20/26 anonim ***** válasza:
Ronda novel en is elveszthettem mar parszor, de ronda no az ervenytelen talalat...
2022. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!