Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a párotok nem jó az ágyban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok nem jó az ágyban, de egyébként nagyon szeretitek ti is szoktatok alkalmi kalandokba belemenni, hogy kiéljétek a szexuális vágyaitok?

Figyelt kérdés
Tudom akit szeretsz nem csalod meg, de én vágytam egy kicsit többre...

2022. máj. 4. 09:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%

10. Hadd idézzem Woody Allent:

"Vajon miért mondja minden nő, hogy csapnivaló szerető vagyok? Hogy tudnak ilyen végleges álláspontra helyezkedni 3 perc alatt?"


Mégis mit csináljanak, ha az orgazmushoz vezető út nekik sokkal hosszabb, de a legtöbb férfi mégis tesz erre magasról és élvezés után otthagyja őket?

És amúgy férfi vagyok, és ebben igazat adok a nőknek, nem az ő hibájuk, ha nem tudnak elmenni, mert az ő orgazmusukkal nem törődnek...

#8

2022. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

11. Aha azért kamuznak orgazmust mert a férfi a hibás hogy nem foglalkozik velük.

Logikus!

2022. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
#11 cseppet sem érted meg a nőket, ez üvölt rólad...
2022. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
8-as ne általánosíts teszek azért, hogy akivel vagyok legyen orgazmusa és csodával határos módon el is érem volt olyan aki már az elején mondta hogy nem tud szex közben elmenni és mégis elment 🤷🏻‍♂️ mert tudom mit csinálok... (7)
2022. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%

Sokan válaszolták nagy mellénnyel, hogy ha nem jó a szex nem is érdekel! Vagy dobom ha nem elégít ki! Vagy a kedvencem: ha szeret tesz érte hogy jó legyen!


Kérdezem itt mindenki fiatal és makk egészséges?


Mi van azokkal akik önhibájukon kívül, betegségből nem tudnak teljesíteni?

Akkor azok mehetnek a p...csába?

Vagy akik tisztességgel lehúztak x évet egymás mellett de , a nem egyforma öregedés okán, eltérő lesz a libidójuk? Hajtsa el az egyik a másikat?


Ugyan kérem!

Sokkal bonyolultabb ilyen szitukban pálcát törni mint azt itt sokan gondolják.

2022. máj. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15. Akivel sz@r avval nem kell együtt lenni!
2022. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#14 gondoltam nem kell odaírnom, hogy tisztelet a kivételnek... Nyilván tisztában vagyok vele, hogy NEM MINDEN FÉRFI kezeli így a nőket, de sajnos ELÉG SOKAN VANNAK ahhoz, hogy lehessen általánosítani.

Akinek nem inge, ne vegye gatyára

2022. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez nem teljesen így működik... Ha nincs meg a szexuális összhang az alattomosan, lépésről-lépésre aláássa a legnagyobb szerelmi érzületet is. Ilyenkor van az hogy vagy beleragadnak egy érzelemmentes kapcsolatba - mert hát gyerekek, hitel, megszokás stb. - vagy felnőtt emberként döntenek a hogyan továbbról. Nem mindenki lép félre egy boldogtalan kapcsolatban sem, bár sokan megteszik.

A félrelépések egyik leggyakoribb oka a nem megfelelő szexuális összhang. Szóval gyerekek tessék rendesen dugni az asszonyt, s fordítva rendszeresen furulyázni azt a répát 😅

2022. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#17 azért írtam, hogy tudd nem úgy válaszolok, hogy mindent megteszek a másik öröméért tudom hogy rengetegen csak a saját örömüket nézik és úgy osztják az észt közben meg azt se tudják hogyan működik a másik nem.

#15 a betegség más téma akárkinek lehet baja ezt meg lehet érteni.

2022. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én férfiként úgy vagyok vele, ha legalább megpróbálja a vágyamat teljesíteni akkor nem csalom meg, ha meg se próbálja akkor kipróbálom más nővel.
2022. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!