Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért hazudnak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért hazudnak az orgazmusukról?

Figyelt kérdés
Ha hazudtok akkor a férfinak honnan kéne tudnia hogy tennie kéne értettek?

2022. máj. 4. 12:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha 4-5 éve együtt van veled a nő, akkor nem valószínű, hogy színleli az orgazmusát, arra annyi idő alatt már ráment volna a kapcsolat.

Egyébként én ezt akkor játszottam el, amikor már rohadt unalmas volt, hogy 20-30 perce csak instrukciókat adok és mutatni próbálom, hogyan esik nekem jól kézzel, a partner meg hiába figyel oda és szorgoskodik, egyszerűen nem bír rám hangolódni. Rég megszűnt az izgalmi állapotom, legszívesebben hagytam volna annyiban az egészet, de ő erősködött, hogy márpedig gondoskodni szeretne az orgazmusomról, olyan nincs, hogy csak az egyikünk élvez el. A másik lehetőségem az lett volna, hogy erélyesen rászólok, mire ő megsértődik, másnapig duzzog, ráerősítek a komplexusaira is, amit nem érdemel meg, mert az odaadás nem hiányzik belőle.

2022. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mert nem merem bevallani neki hogy meg sosem éltem át ezt.
2022. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!