Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet leszokni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leszokni a szerelemről nős emberként ?

Figyelt kérdés
Nős ember vagyok, kétszer voltam egy prostinál és másodszorra halálosan beleszerettem. Azóta csak rá gondolok, a csajszi egyébként nemsokára befejezi a prosti karrierjét. Én viszont szeretem a feleségemet is és szeretnék lejönni az új csajsziról, de azóta csak rà gondolok, alig várom, hogy lássam, de tudat alatt érzem, hogy jó lenne ennek véget vetni. Mit tegyek a szerelem ellen ? Kezdek ebbe beleőrülni.

2022. máj. 4. 14:22
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
9/ Gyengéd vagyok, mindent megteszek érte, de alig kapok szexet, ez a baj.
2022. máj. 4. 15:05
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már megbeszélni vele a dolgot?
2022. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
12/ Persze, állandóan beszélek róla, de ő már sokkal-sokkal kevesebbet akar szexelnu, bármit is teszek.
2022. máj. 4. 15:08
 14/25 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2022. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Vallj szerelmet a prostinak, utána meg bombázd üzikkel, ragadj meg minden alkalmat, hogy csábitsd. A többiröl gondoskodik majd a barátja/stricije.
2022. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
71%

Prostiba szerelmesnek lenni egy alkalom alapján? Vagy több alkalom? Nem értem pontosan.

Azért kicsit kockázatosnak érzem.

Járj vele össze a dugáson kívül, hogy megismerd kicsit a nőt, mint embert. Lehet kiszeretsz belőle.

Vagy jobban beleszeretsz.

Ehh, nehéz ez.

2022. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 StevenUp ***** válasza:
46%

Esetleg válj el, és viseld el ha a nő lelép a gyerekekkel meg némi vagyonnal, aztán kedvedre élhetsz a k*vával.

Aranyszabály az, hogy ha annyira jó lett volna az első, nem mész a másikhoz. Tehát érzelmileg már nem áll annyira közel hozzád a nejed. Tehát csak az idejét vesztegeted neki is hogy mosson rád amíg te kvázol.


De gondolom ez nem opció mert a biztos meleg otthon az ugye kell...

2022. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
17/ közel áll hozzám a feleségem, ő gyerekeim anyja, persze, hogy őt választom/választottam, a prosti csak dugásra kell, anno nem gondoltam, hogy ez ilyen veszélyes lehet. Nehéz ez a téma, sajnos az életben nem kapunk meg mindent egyszerre.
2022. máj. 4. 17:04
 19/25 A kérdező kommentje:
Ja 50 évesek vagyunk, a gyerekek gyakorlatilag felnőttek már, de nem szeretném a házasságot sem elkúrni. Minden nem megy egyszerre.
2022. máj. 4. 17:05
 20/25 anonim ***** válasza:
15%
Hát neked az a bajod, hogy félsz újrakezdeni az életed egy másik nővel, aki lehet hogy rosszabb lesz hosszútávon. Ha a gyerekek felnőttek, és boldogtalan vagy otthon, akkor lépni kell. Ennyi.
2022. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!