Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet leszokni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leszokni a szerelemről nős emberként ?

Figyelt kérdés
Nős ember vagyok, kétszer voltam egy prostinál és másodszorra halálosan beleszerettem. Azóta csak rá gondolok, a csajszi egyébként nemsokára befejezi a prosti karrierjét. Én viszont szeretem a feleségemet is és szeretnék lejönni az új csajsziról, de azóta csak rà gondolok, alig várom, hogy lássam, de tudat alatt érzem, hogy jó lenne ennek véget vetni. Mit tegyek a szerelem ellen ? Kezdek ebbe beleőrülni.

2022. máj. 4. 14:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%

#20 Annyira bírom az "ennyi"-huszárokat. Veletek is csak többen vagyunk. Köszönjük, Emese!

Nem, nem ennyi. Emberünk azért van itt, mert tanácsot kér. Próbáljunk a kérdésre válaszolni.

Én megértem a kérdezőt, én is csak érzelemmel tudok szexelni. Sőt, szerelmeskedésnek hívom eleve. Nehéz.

Kérdező, randizz a prostival, menj moziba. Lehet csodás nő, tudod, prostiból lesz a legjobb feleség, vaaaagy..... vagy egy műveletlen picsa. Derüljön ki.

Energiát kell beletenni.

Tűzbe kell menni, hogy kiderüljön.

48F

2022. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként igaza van az uccssooonak :-).
2022. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Tehát mégegyszer. Szeretem és kívánom is a feleségem, csak az a baj, hogy alig van már szex (ritka, mint a fehér holló), nekem meg nagy a libidóm. Azért is mentem időnként prostihoz, hogy ne kelljen barátnőzni, szeretőzni, mert akkor szétkúrom a családot. Erre még egy prosti is veszélyeztetheti ezt, mert belezúghat az ember. Nyilván le kell állnom róla, valószínűleg időnként (ritkán) még el fogok menni prostihoz, hogy dughassak, de majd rotálom őket, hogy ne legyenek veszélyesek. Ez a mostani csajszit simán megtartanám, de persze ez szétkúrná a házasságomat, amit meg nem akarok, úgyhogy áldozatot kell hoznom. Ha muszlim lennék, bevenném második feleségnek és még mindig lenne további két opcióm :)
2022. máj. 5. 10:10
 24/25 A kérdező kommentje:
Na megoldottam a dolgot. A prostival túl intim volt a kapcsolatom, ezért arra jöttem rá, hogy ezentúl ritkábban prostizok, akkor is csak egy fél órát. Nem végzek intim gyakorlatokat sem, csak kis tapi, nyali-fali, szopás gumiban, dugás pár pózban gumiban és kész. A prostikat (ha ritkán járok), majd cserélgetem.
2022. máj. 19. 23:56
 25/25 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott, más ok miatt kibasztak a kupiból.
2022. máj. 27. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!