Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első párom, egy ideje nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első párom, egy ideje nem kívánom az együttlétet. Mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyunk együtt jelenlegi párommal, nekem ő az első komolyabb kapcsolatom, előtte csak néhány randin voltam másokkal. 23 éves vagyok, az elején a szokásos rózsaszín köd megvolt, de szexben mind a kettőnknek sokat kellett tanulnia. Sokáig nem tudtuk, hogy hogyan elégítsük ki a másikat, de szerencsére ezen sikerült túllépni. Mostanra tényleg jó a szex, el tudok menni úgy, hogy én nem érek magamhoz és csak ő kényeztet, és mindig nagyon odafigyel rám, abszolút nincs hiányom a részéről szex terén. Viszont nagyjából 3 hónapja elkezdett csökkenni az étvágyam. Már előtte is a heti 2 volt nekem az átlag étvágy, neki meg a napi több, de napi 1 minimum, ugyanakkor ebből nem volt gond, megbeszéltük, hogy megpróbálunk egy olyan ritmust találni,ami mind a kettőnknek megfelel. Az utóbbi pár hétben viszont ezt nem sikerült már tartani, annyira nem kívánom a dolgokat. És nem a párom nem kívánom konkrétan, más felé sem érzek vágyat, egyáltalán a szexre, orgazmusra vagy maszturbációra sem, pedig előtte azért ez is előfordult, ha 4-5 napig nem találkoztam a párommal. Fogamzásgátlót nem szedek, babát sem tervezünk vagy jött össze, az életem sem változott meg. Beszéltem a párommal is erről, hogy nem vele van a gondom, hozzábújni, vele aludni most is szeretek, sőt igénylem is, de azért látom rajta, hogy nagyon hiányzik neki a szex is. Van, volt hogy annak ellenére is segítettem rajta, hogy bennem nem volt vágy, de már nekem is hiányoznak az alkalmak, a meghitt pillanatok akció közben. Nődoki még nem tudott fogadni, de nem is tudom mit tud majd mondani. Rosszul esik mindkettőnknek a helyzet, esetleg tudnátok segíteni, hogy mit tegyek, mi segíthet? Vagy más tippek is jöhetnek, hogy mi állhat a háttérben, milyen orvos felé kezdjek el érdeklődni, hátha tud segíteni.

2022. máj. 4. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg meg 1 szemely lehet a kapcsolatban .....
2022. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1es: Részemről nincs, írtam is, hogy nem ez az ok. Mást sem kívánok, nem csak a párom nem. Párom részéről pedig mindegy a dolog olyan szempontból, hogy nálam áll fent a probléma... De neki sincs senkije, akkor már nem lennénk együtt :) nála őszintébb embert nem ismerek, nem bírná ki, hogy ne vallja be.
2022. máj. 4. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Szervi (hormonális) és pszichés okai egyaránt lehetnek (megütötte a fülem "az elején a szokásos rózsaszín köd megvolt" - azaz már nincs meg?).

Első lépésben a szervi okokat kell kizárni. Látogasd meg a nőgyógyászod.

2022. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ellazulni?
2022. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!