Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nárcisztikus anya szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nárcisztikus anya szexuálisan zaklathatta a fiát?

Figyelt kérdés
Ha igen utólag mi a teendő? N

2022. máj. 5. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi információból honnan kéne tudni?
2022. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem egy ilyen kapcsolatban ennek benne van a lehetősége?
2022. máj. 5. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem ez egyáltalán nem jellemző. De a megszégyenit3s (akár véletlenül) benne lehet bőven!
2022. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A nárcisztikus személyiségzavar egy pszichés rendellenesség, de ettől önmagában még nem fog az alany családon belüli erőszakot elkövetni.

Teendő... ha úgy látod kiskorú sérelmére követik el akkor jelezni kell a Korm.Hiv. családvédelmi szolgálatánál. Ha a sértett vagy akkor pszichológus és a te döntésed teszel-e feljelentést.

Mindazonáltal ha csak a kotnyeleskedő szomszéd vagy akkor meg ne szólj bele. Attól hogy furcsállsz másokat még nem kell egyből a helyi sherifet játszanod.

2022. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2022. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Yoda m. ***** válasza:

Nézd... egy beteg, azaz NEM egészséges kapcsolatban bárminek lehet valószínűsége.

A 0... 100%-ig bezárólag


De ennyi információ alapján... hmmm... legfeljebb csak imádkozni lehet.


Az ERŐ legyen veled!

2022. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma már minden zaklatás! Elég ha ránézel!Ezért ilyen korcs a társadalom.Én bizony megnéztem,hogy rendesen működik-e a fitymája.
2022. máj. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dzsoki ***** válasza:
Az a teendő,hogy értelmesen írd le,hogy mi történt kérdező! Tőled kérdezte,hogy melyik bugyit vagy melltartót vegye fel? Mindezt olyan módon,hogy pucéran állt előtted? Esetleg arra ébredtél,hogy a farkad a szájában van? Kicsit tág megfogalmazás,hogy szexuálisan zaklatta. Továbbá Ha igen,akkor mi a teendő kérdésed után,mi a nagy N? Nőként kérdezed?
2022. máj. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!