Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma éjszaka lepippantott az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma éjszaka lepippantott az Astoriánál egy roma prosti. Lehet ebből valami bajom?

Figyelt kérdés

2022. máj. 6. 06:50
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
19 és: bulizni voltam
2022. máj. 6. 11:08
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha végig gumival ment a "móka" akkor nem lesz bajod. Ha a nélkül csináltátok volna... hát ja. Döntsd el mennyire kockázatos olyan nőnek a szájába raknod a "bizalmadat" aki naponta 15-20 rudit lepippant válogatás nélkül (a 3k-s k.rvák nem éppen arról híresek hogy sokat morfondíroznának ha meglobogtatják előttük a bankót).
2022. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
80%
A prosti vagy csöves volt vagy a kérdés egyszerűen kamu. Egy időben kimondottan kerestem az ilyen lehetőségeket, magyar és külföldi forum oldalakon gyűjtettem ,hogy mikor és milen utcákban kikkel lehet találkozni, illetve jártam a várost, és ha nem is akartam semmit se, de találkoztam egy utcán bájait áruló lánnyal mindig rákérdeztem mennyi az annyi. Franciára kivétel nélkül kapásból 10 et mondanak és nem is akarnak belőle engedni. Kovid idején amikor üres volt a város de még kilehetett menni az astorián találkoztam egy egyénnel 15 öt akart kérni. Rendszeresen kb 1-2 óra tájékán szokott megjelenni egy lány a Rákoczi uton a Librinél 10 ből max ha 2 le tudnál alkudni. Egy időben pár alkalommal a kapubejároknál szokott egy egy egyén kint lenni a házba a lépcső alá invitálva szintén minimum 10 ért. Egy két alkalom után résszemről a kaland meg volt ,ilyen árazással az ember inkább egy lakásost keres fel nyugodt kulturált tiszta körülmények közt fél órára ha van esze. Ja és természetesen ha tud alkudni az ember azt gyorsan igyekeznek visszaszerezni pl. dobj még rá 5 öt mert elmegy azt ottmaradsz álló répával. Ha mégis igaz lenne a sztori akkor szinte biztos vagyok benn ,hogy volt gumi így kevés rá az esély hogy bajod legyen ,sokan vannak akik használnak fertőtlenítős kendőket törölgetni szóval a körülmények ellenére valamelyest adnak a higiéniára. Amúgy senkinek nem ajánlom a dolgot.
2022. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
80%

#23 jól látod a szimpla utcai prostik árait, ennyiért dolgoznak - pontosabban amennyit kinéznek belőled. Ha melósruhában vagy más az ár, ha ingben kirittyentve akkor megint mást mondanak.

Ettől még időnként fel-felbukkannak olyan prostik néha, akik a gyorsfranciát pár ezerből lezavarják valamelyik kapualjban. Korzózik az utcán a részegekre vadászva és ilyen gyors menetekből egy éjszaka 40-50k-t is összesz.pik.

2022. máj. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!