Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Rosszlányok.hu-ról honnan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Rosszlányok.hu-ról honnan lehet tudni, hogy melyik lány valóban jó-e? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata Rosszlányok.hu-s lányokról? Normálisak? Megéri kifizetni annyi pénzt azért?

Valakit (nem drágán, inkább olcsón/norm áron) ismertek onnan, megbízhatóak?

Ajánlani valakit tudtok?



2022. máj. 7. 07:03
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Csak a transzikról tudok nyilatkozni

Daja, Lara, Szimi a tökéletesek.

2022. máj. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A puding próbája az evés.
2022. máj. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

1


Lara valóban jó, de tavaly óta nálam Martina lett a kedvenc


Szerencsére egyre több a jó transz is

2022. máj. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Onnan lehet tudni, hogy alaposan áttanulmányozod a lány adatlapját:


1. Ellenőrzött képekkel hirdet?

2. Engedi az értékeléseket? Van már legalább 2-3 pozitív értékelése megbízható felhasználóktól?

3. Stabil hirdető? (Stabil hirdető az, aki több mint 2 éve hirdet az oldalon.)


Ha ezekre mindre 'igen' a válasz, akkor jó esély van rá, hogy az a lány tényleg jó lesz.

2022. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dzsoki ***** válasza:
4-es és kérdező! Majdnem. Az,hogy stabil hirdető legyen és ellenőrzött képekkel hirdessen,stimmel. Nincs jelentősége az értékelésnek. Ilyen alapon a nő is értékelne engem,hogy milyen voltam. Annak inkább van,hogy milyen képei vannak. Hiába néz ki jól,ha csak fancsali képei vannak. Megfordítva,amelyik mosolygós a képen,az valószínűleg,élőben is olyan lesz. Továbbá,ha el akarsz menni hozzá,akkor fel kell hívnod. Vagyis a képet és a hangot már össze tudod társítani. Továbbá,hogyan beszél veled? Szóval,már akár a telefonban is lehet flegma,de akár elbűvölő is. Az adatlapján,elvileg minden rajta van. Így fel tudod mérni,hogy mire számíthatsz. Megéri egy kicsivel többet szánni reá,mert aki olcsó,attól valószínüleg csak egy hüvelyben végzett önkielégítést kapsz. Igen.ez a drágánál is előfordulhat. Életkor tekintetében pedig 30 fölött érdemes keresni. Jó,egy 20 éves fiúnak talán nem,de egy 20 körüli lány.általában,flegma. Nem ajánlok,mert azt mondta,hogy csak velem csinálja,gumi nélkül. Nem akarnám elveszíteni!
2022. máj. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg mennyire ír helyesen, és ha pl 20 kép közül csak az egyiken nem néz ki olyan jól, ne menj el... De ha felhívod már a hangján hallod, ha egy putris láncdohányos tetvedék. Általában a közepes színvonalú lányok 15 ezer fél óra, 20 ezer 1 óra díjért dolgoznak. Ritkán ki lehet fogni olyat is, hogy fél óra 10 ezer óra 15, de ez jó nőnél ritka. Úgy is jártam már, hogy az összes képen fullos volt, telefonba mondta hogy 8 ezer fél óra +2 ezer ha gumi nélkül kérem az orált, és élőbe közel nem volt annyira jó. (Annyira rossz se de hát na)
2022. máj. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4


Mindegyik értékelést meg lehet nézni! Senki se tudja letiltani!

Én voltam több csajjal is, akinek értékelése sincsen, mégis teljesen korrekt. Arról nem is beszélve, hogy sok értékelés kamu! Főként cigány csajokat szokták fikázni, pedig ők is normálisak. Persze van ellenpélda is, de őket csak az életképtelenek nem tudják azonnal kiszűrni.

2022. máj. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Melyiket nézted ki? Írd meg priviben! Lehet talán pont őt húztam fel.
2022. máj. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Rachel. Drága, de fix h nem fogsz csalódni.
2022. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Nő valódi, max nem ő van a másik oldalon.

Értékelések árulkodóak.

2022. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!