Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az ideális időpontja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ideális időpontja az első szexuális együttlétnek? Valóban csak több hónap utáni első szex után marad tartós a kapcsolat? Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]

2016. aug. 31. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én másfél hónap után feküdtem le először a barátnőmmel és már 7 éve együtt vagyunk. Szerintem ez csak személyiség kérdése. Mindenkinél más. Nem emiatt lesz tartós egy kapcsolat, az biztos.
2016. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Jázi :) ***** válasza:

Ezt mindenki maga dönti el. Mikor jól esik. :)

De én még mindig úgy gondolom,h nem kell egyből egy nőnek odaadnia magát. Sok férfi ezt könnyűvérűségnek vehetni, vagy amit könnyen kap azt könnyebben is dobja el. :) De ez csak az én véleményem, mindenki maga dönti el neki mikor jó :)

2016. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyenfuggo, hogy mennyi kell, de nem jo elsietni. Mi harom es fel honapot vartunk, es kellett ennyi ugy erzem. De erzed majd :)
2016. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mi már 2-3 heti járásnál el kezdtünk ismerkedni egymás testével.. 1 hónap után volt az első szex.. Ennek már lassan 2 éve és azóta is együtt vagyunk ;)
2016. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

16-18 évesek elvárásom egy lánytól,hogy ne adja magát ilyen könnyen. Még ilyen fiatalon nem néhány hétnek kell eltelnie. Nekem az ribis lenne és igazából keresnék egy másik lányt.

Nyilván,ha már 22-25 éves az illető, akkor nem kell hónapokat várni, benne van a korban.....


Tehát ez nevelés, vérmérséklet, intelligencia (és kor) kérdése.


Ui.: Azért írtam lányt, mert én hím nemű vagyok.

2016. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Alkat függő, 1-2 hét után már mindenképpen legyen egyre aktívabb petting. Akik szexualitásban lazábbak, ott harmadik randin már nem korai a fullos szex, de visszafogottabb csajtól nem fura, ha 2-3. hónapig is csak pettinget enged, ezzel teszteli a srác szándékának komolyságát.
2016. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Carragher_x ***** válasza:
Kor és egyénfüggő. Jellemzően tizenévesen, amikor még szűz vagy nagyon tapasztalatlan az illető, akkor elhúzza az ismerkedési fázist, mert le kell vetkőznie a saját gátlásait. Később viszont már egyszerűen nevetségesnek hatna, ha vkivel rendszeresen pár naponta randiznál, de hónapokig nem történne semmi, abból vagy nem lesz kapcsolat vagy nagyon sérült/fejletlen felnőttekről van szó.
2016. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

15 évesen rögtön az első alkalommal volt szex az első barátommal. 2 évig voltunk együtt. Nem a korai szex miatt lett vége, és nem is velem szakítottak, én szakítottam.

A jelenlegi párommal 2 hét után volt meg az első szex, több, mint 10 éve együtt vagyunk.

Nem ezen múlik.:)

Lehet attól bárki normális lány is, hogy nem tartogatja magát. És bárki lehet r..bi attól, hogy hónapokig váratja magát az elsővel. Mert az számít igazán, hogy milyen utána, nem hogy először milyen volt.

Bárkivel megesik, hogy túl erősek a vágyak, a vonzódás és szex lesz belőle. Attól nem lesz jobb a kapcsolat, hogy nem szexelünk, majd csak x idő múlva, mert az illetlen amúgy.

Ha két ember vágyik egymásra és azt normálisan tudja kezelni, akkor nem számít, hogy mikor van először együttlét.

Szerintem.

2016. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Döme06 ***** válasza:
A kapcsolat nem emiatt lesz tartós. Én 2 éve vagyok együtt a barátommal(nem annyira sok idö,igaz)és a 4.dik hónapban feküdtünk le először.
2016. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az első alkalommal lefeküdtem a lánnyal igaz nem az volt a cél hogy járni fogunk,és 14év lett belőle!
2016. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!