Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elítélendő vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő vagy erkölcstelen ha férfiként komoly szándékaim vannak, komoly kapcsolat, házasság, családalapítás, de míg nem találom meg erre a megfelelő személyt addig laza kapcsolatra is keresek?

Figyelt kérdés

Már eléggé benne vagyok a korban.Igazából nem nyomás hatására, hanem egyszerűen vágyom is arra hogy saját családom legyen.Ismerkedek nőkkel, nyilván a személye a döntő,és majd az idő adja hogy mindketten egymással szeretnénk ilyesmit vagy sem. Egyenlőre csak olyan nőkkel randiztam, akikkel egyértelműen érződött ilyen olyan okból kifolyólag hogy nem ő lesz akivel családot alapítunk.Ilyenekkel viszont nincs is folytatás,mert nem látom értelmét.Míg nem találom meg azt a személyt, aki ígéretes, addig szeretnék egy állandó valakit, akivel csak laza kapcsolatot tartunk fenn.Ezt nyíltan már az elején tisztáznám az illetővel.És hogy mellette keresem a párom.A laza kapcsolat mondjuk beszélgetős kapcsolattartást, szexet és kisebb közös programokat takarna.

Működhet ez így? Vagy ilyesmire csak foglaltakat találnék?



2022. máj. 7. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki ,bejössz a nőknek,akkor működik,igen.
2022. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan vagyok, egyszerűen erre alkalmas nőt találni, mint tűt a szénakazalban sajnos ez van 90%uk r. a maradék meg fél ismerkedni. Annyi a különbség, hogy rájöttem a nők nem angyalok csak angyalbőrbe bújtak. Ezért nem kell őket sajnálni, ne tedd őket tönkre érzelmileg, de nem is kell nekik mindent elmondani, hidd el ők se teszik sőt ők hazudnak csak igazán. Randizz feküdj le velük majd jön egy akit érdemes megtartani.
2022. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Senkit sem érdekel az az igazság
2022. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Laza kapcsolatra hol valogatsz? Mik a szempontok? szerintem aki az igazit keresi az nem laza kapcsolatozik
2022. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Keresem a párom, de mostanában nem nagyon alakult ki ígéretes kapcsolat olyan értelemben akivel kölcsönösen eltudtuk volna képzelni nagyon hosszú távon az életünket.Olyannal pedig nem kötöm le magam akivel nem látom a közös jövőnket.Viszont magányos vagyok, vágyom a társaságra, a közös beszélgetésekre, programokra, testiségre.Egy laza kapcsolatban mindezt megkaphatom.Sokkal tágabbak a lehetőségek, nincs annyi feltétel, nem annyira mérvadó a kor, hogy van- e gyereke, a külső sem elsődleges.És a személyiség sem annyira meghatározó.

2022. máj. 7. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:

A XXI. században nem erkölcstelen hogy "amíg az igazira várunk addig az esélyesekkel is jól érezzük magunkat". Ha nem egy atomprűd, vagy valláskárosult nővel kezdesz akkor nem lesz gond.

Mindazonáltal ha lyukról-lyukra járó p.nabubus vagy az sok nő szemében negatívum lesz. Mert azt gondolják hogy később egy kapcsolatban sem tudnál leállni.

2022. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szovegeden múlik. Ha jól talalod...Ne hangsulyozd ki, hogy kizárólag addig kell amíg az igazit meg nem talalod mert ez így megalazo.
2022. máj. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!