Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szerintetek igénytelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek igénytelen vagyok ha a takarómba+lepedőbe törlöm a spermám orgazmus után és utána bele is fekszem és úgy alszom el?

Figyelt kérdés
F/31
2022. máj. 7. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen 🤮
2022. máj. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Te dolgod. Ha Neked így jó csináld. Szerintem gusztustalan.
2022. máj. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajátos.
2022. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért gusztustalan? A lányok eszik is a spermát. Mi benne a gusztustalan? Én is megkóstolom néha az enyémet.
2022. máj. 7. 23:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amber Heard még bele is szart az ágyba.
2022. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 cseppszi ***** válasza:
37%
Hát mindenesetre jobb mint egy tisztaágmániás elmebeteg . . .
2022. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én speciel ha nagyon ritkán önkielégítek zsepibe szoktam élvezni és kidobni nem bele feküdni... Ha meg nővel vagyok vagy rá élvezek, vagy ha engedi szájba. Ha rá, akkor letörlöm utána szintén zsepivel.
2022. máj. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Más lenyelni mint reggelig benne feküdni. Elég undi, ez valami extrém perverziód lehet
2022. máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!