Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ízesített síkosítóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ízesített síkosítóval próbálnàm meg lenyelni, úgy működne?

Figyelt kérdés

Hányingerem van a spermatól, a szagától főleg.

Egyik pasimnak se tudtam lenyelni, próbáltam, de konkrétan rosszul lettem tőle. A mostani páromét még próbálni se próbáltam,mert már a szagàtól öklendeznem kellett..

Cigizik, nem mindig eszik egészségesen, Szóval az íze is gondolom milyen lehet..

Viszont szeretném neki lenyelni, legalább néha, mert ő is rendesen nyel az én nedvemből, az se lehet túl jó, és szeretnék neki örömet okozni, nem mindig kézzel befejezni, ha csak orál van.

Esetleg,ha ízesített síkosìtó lenne a számban, akkor jobb lenne? Kibírhatóbb? Vagy úgy meg gusztustalanabb lenne? 😅


2022. máj. 8. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Próbàljatok esetleg tejszínhabot, vagy csokiszirupot. 😄
2022. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Érzéstelenísd el a nyelved. Akkor nem érzed az ízét.
2022. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Akkor eddig csak ilyeneket fogtál ki. Nekem nincs bajom a spermával de próbál meg nyállal “felhigítani” és talán elviselhetőbb úgy
2022. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Gusztustalan íze van a spermának síkosítóval, mivel előbbi sós, utóbbi édes. Igényes pasikat érdemes választani, mert aki dohányzik, összevissza eszik, meg iszik, annak bizony nem lesz jó íze.
2022. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért nem fogom lecserélni a barátom, hogy spermàt tudjak nyelni..
2022. máj. 8. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:

-életmódot vált

-párt váltasz (és legközelebb jobbat választasz)

-nem nyeled le, és kész

-síkosítóval vagy amivel akarod, megpróbálod beízesíteni (na ettől fogsz behányni)

Vannak itt lehetőségek.

2022. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem jo neked akkor ne akard lenyelni. Beszéld meg a pároddal, hogy ezt ne várja el töled. Azt, hogy ö téged kinyal csak akkor tegye ha nem várja el töled az ilyen viszonzást. Ha értelmes a srác akkor nem lesz ez gond. Sokkal rosszabb ha magadra erölteted amit utálsz (TELJES JOGGAL!!!).
2022. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem erőlteti rám egyáltalán, egyszer mondtam neki,hogy nekem nem megy a szájbaélvezés, mondta, hogy nem gond, és nem is hozta szóba azóta..

De én annyira bénán érzem magam emiatt.

2022. máj. 8. 18:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Már megint egy túlkomplikálos nő. Nyald ki a seggét és ujjazd meg, így kárpotólhatod.
2022. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!