Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire az esély arra,hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire az esély arra,hogyha egy vanilla, bdsm-et kerülő nővel jövök össze,akkor működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Domináns férfi vagyok (28), eddig csak szubmisszív barátnőim voltak (a legelső is az volt, de ott együtt ismertük meg ezt a világot).

Akik nekem tetszettek, és benne voltak olyan dolgokban, amit igényeltem azokról általában kiderült,hogy kicsit defektesek (trauma, stb) szóval hosszútávon egészséges kapcsolatot nehéz velük kialakítani.

Közületek van olyan,hogy az egyik felet érdekli a bdsm, a másikat nem, mégis működik a kapcsolat, megcsalás nélkül?


Jelenleg azt gondolom,hogyha nem kapnám meg otthon, amire vágyom, akkor szakítás lenne a vége, nem vagyok az a megcsalós fajta.


Tényleg csak érdeklődöm, akiktől eddig hallottam ilyen berkeken belül kivétel nélkül megcsalás lett a vége, hiába szerették egymást, ezeket a vágyakat sajnos ki kell elégíteni.



2022. máj. 8. 16:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nagyjából körbeírva, akit annyira nem vonzanak a fétisek, a bdsm, stb (vagy még nem jött rá, hogy vonzódik bármelyikhez)
2022. jún. 30. 23:12
 12/27 anonim ***** válasza:
69%
10es: Vaníliát akart írni, csak elírta.
2022. júl. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
vicc tablettável indítottad a napot?
2022. júl. 8. 23:28
 14/27 anonim ***** válasza:
43%
100%, hogy vagy működni fog, vagy nem!
2022. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
87%

Nem működne, én már sokszor próbáltam, de mindig zátonyra futott, mert igénylem a BDSM-et.

De ne add fel a keresést, vannak egészséges lelkű szub nők. Nekem is voltak traumáim, de egy teljesen jól működő, egészséges kapcsolatban élek, ami teljesen jól működik.

N

2022. júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
16%

Fagylalt nevek lehetnek!

Vanilla=Vanília

Punci=Puncs

:)

De BDSM fagyit még nem nyaltam! :)

2022. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
97%
Én domina vagyok, a férjem switch. Elvagyunk 5-6 éve. Többnyire vanilia szex van, vagy én irányítok (sokat vagyok felül, sokat kezdeményezek). 33N
2022. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 NTBS ***** válasza:
64%
Működhet.
2022. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre így távolról nem lehet válaszolni, hiszen nem tudjuk, mennyire igényled a bdsm-et.

Én dom férfi vagyok és hozzád hasonlóan az egyik barátnőmmel feldeztem fel ezt a dolgot magamban. Aztán lettek szub barátnőim, de volt pl. aki teljesen nem volt nyitott erre, mégis tök jól megvoltunk, mert mellette nem hiányzott a bdsm (aztán vele is vége lett, de nem emiatt).

2022. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
76%
Igen, működőképes tud lenni. Benne vagyok. Hogy hogy? Hát az talán úgy van, hogy alig van szex. Kínozni szeret a hozzám nem éréssel. :)
2022. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!