Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire az esély arra,hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire az esély arra,hogyha egy vanilla, bdsm-et kerülő nővel jövök össze,akkor működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Domináns férfi vagyok (28), eddig csak szubmisszív barátnőim voltak (a legelső is az volt, de ott együtt ismertük meg ezt a világot).

Akik nekem tetszettek, és benne voltak olyan dolgokban, amit igényeltem azokról általában kiderült,hogy kicsit defektesek (trauma, stb) szóval hosszútávon egészséges kapcsolatot nehéz velük kialakítani.

Közületek van olyan,hogy az egyik felet érdekli a bdsm, a másikat nem, mégis működik a kapcsolat, megcsalás nélkül?


Jelenleg azt gondolom,hogyha nem kapnám meg otthon, amire vágyom, akkor szakítás lenne a vége, nem vagyok az a megcsalós fajta.


Tényleg csak érdeklődöm, akiktől eddig hallottam ilyen berkeken belül kivétel nélkül megcsalás lett a vége, hiába szerették egymást, ezeket a vágyakat sajnos ki kell elégíteni.



2022. máj. 8. 16:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
44%

20-as vagyok ismét.Kiegészíteném.

Tényleg kínoz sokszor a hozzám nem éréssel és egyéb kontakt megvonásával amitől sokszor a sírógörcsök kerülgetnek. Működik ettől függetlenül, csak szenvedek közben mint egy kutya. Kizárólag azért működik, mert néha megszán. Ettől még kezdi megölni ami bennem van. Rossz. Nagyon rossz mert nem érzem magam normális embernek. Magammal kűzködök belülről. Nem mutatom mert tudom, hogy felesleges. Ha aktus közben durvábba fajul akkor is sírok és eldugom az arcom. Nem jó, de ha szeret valaki valakit akkor minden olyat elfogad ami rossz egy kicsit. Erről szól a szerelem, szeretet.

2022. nov. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
20-as. Elég boldogtalan lehet a párkapcsolatod. :/
2022. nov. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
20-as vagyok. Furcsa. Igen.
2022. nov. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Bennem van némi bdsm, szeretem kikötözni a másikat.

Férjemen még nem próbáltam, de hamarosan ráengedem a dolgot.

Alapvetően nem irányítok a szexben, de kikötni és úgy kényeztetni megint más a számomra.

Nem nem kérek privát üzenetet :D

2023. febr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Előző párommal nekünk nem működött. Bár mondjuk nálunk kicsit fordított volt a felállás, mert benne férfi létére nem volt semmi dominancia (ami alapjáraton nem baj!!), de én meg elég szubmisszív vagyok, és néha igényeltem volna, hogy ledomináljon. Nem ez volt az elsődleges oka a szakításunknak, de ez is közre játszott nagyon erősen. Én igyekeztem elnyomni magamban az ilyen jellegű vágyaimat, és nagy ritkán, amikor beszéltünk erről, akkor le lettem rázva annyival, hogy nagyon beteg az, aki ezt élvezi.

És emiatt nem csak a szex nem működött a kapcsolatunkban, hanem igazából az együtt létezés hosszútávon, mert pl számomra fontos valamilyen szinten a dominancia egyszerű, hétköznapi szituációkban is, de sosem jutottunk közös nevezőre.


Létezik példa arra, hogy műkődjön, (sőt, ideig óráig bármelyik kapcsolat tud műkődni), de hosszú távon valamelyik fél biztosan szenvedni fog.

2023. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nekem több mint 10 évog volt vanilla barátnőm. Nem volt jó. Ma már egy dominával élek.
2023. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nekem exem vanilla lány volt semmi extremebbet nem szeretett, nem emiatt mentünk szét, de nekem hiányzott hogy oar merészebb dolgoz kiprobaljak. Jelenlegi párom többnyire szub de ha ugy van tud dominalni is, és szinte barmire nyitott, ami engem boldoggá tesz, es kielhetem a vágyaim, és végre nem úgy neznek ram h fuu de beteg vagy.
2023. máj. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!