Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez így szerintetek rendben van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így szerintetek rendben van?

Figyelt kérdés
Ha van egy barátnőm akivel nem nagyon működnek a szexuális dolgok. Sok dolgot nem szeret ami amúgy alap lenne. Az egész olyan jó, de közben semmilyen. Vágyok dolgokra amiket ő nem akar. Amúgy jó lány meg minden okés vele. Szóval ha ilyen téren megadná azokat az apróságokat, akkor minden szuper lenne. Viszont ha nem szereti és nem akarja az nekem is rossz ha erőlteti a dolgot.. Vagyis úgy nem tudom élvezni, hogy közben nem akarja. Pl.: csak akkor kapja be ha én is nyalom közben. Hiába mondtam, hogy szükségem van arra, hogy csak ő csinálja és majd utána én, de nem. Ilyen apróságok. Szerintetek ilyen esetben mit lehet tenni? Most ezért szakitana valaki? Mert úgy érzem így nem fog működni a dolog. Vagy minden férfi belemegy az ilyenbe, csak félre kefél? Legyen egy boldog kapcsolatom és máshol kapjam meg amit akarok? Szeretem amúgy a lányt és ő is engem. Csupán nekem ez így nem működik. Szerintetek szakitani kéne? Vagy eljárni mondjuk kurvázni néha?

2022. máj. 9. 18:20
A kérdező szavazást indított:
Maradjak a lánnyal és viseljem el így a dolgot ha szeretem.
Maradjak a lánnyal és járjak kurvákhoz.
Keressek olyan lányt, aki szivesen csinálná amit kérek.
Csak kurvázni járjak inkább.
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom,hogy beszéljétek meg, kérdezd meg, hogy neki miért nem jó úgy ahogy Te akarod. Beszélgessetek és próbáld meg rávezetni ! Mondd azt, hogy csináljátok úgy mint a Szürke ötven árnyalta filmben. Azt viszont nem ajánlom, hogy más nőkhöz járj ! Ha szeret, észre fogja venni,akkor pedig elhagy ! De ha valami nem működik, akkor előbb-utóbb vége lesz.
2022. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tőletek függ. Én nem tudnék nőként olyan kapcsolatban élni, ahol nem adjuk meg a másiknak azt, amire vágyik. Nekünk ez természetes. Most rajtad áll, hogy eldöntsd elhagyod egy olyanért, aki megadja neked, vagy vele maradsz. Ha vele maradsz, akkor döntsd el, hogy el tudod fogadni, hogy sose kapod meg vagy nem. Ha nem, akkor viszont el kell ezt neki mondanod. Vannak olyanok, akik ilyenkor megengedik a párjuknak, hogy erre tartsanak egy szeretőt vagy kurvázni járjon. Viszont a háta mögött sose tedd. Azzal csak elb*szod a kapcsolatotokat elég hamar. Úgy pedig tényleg egyedül maradsz.
2022. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha "Csupán nekem ez így nem működik." Neki meg ugy nem müködik, akkor mi a kérdés? Nem szeretitek igazán egymást ha nem tudtok közös nevezöre jutni.
2022. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
El kell dönteni mi a fontosabb, a f#szod vagy a kapcsolat.
2022. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem szabad ráerőltetni senkire semmit, amit nem akar.

Bár ez az orál tényleg nagyon fura, tehát csak úgy jó neki, ha egyszerre csináljátok egymásnak, külön-külön már nem...?

Kérdezd meg tőle, hogy ennek mi lehet az oka, elfogadod ha ő nem szeretné, de akkor adjon legalább valami magyarázatot. Úgy neki is jobb lenne, ha csak átadhatná magát az élvezetnek, nem kéne közben mással is foglalkoznia.

Megcsalás ritka nagy gerinctelenség, tehát ne legyen ilyen opció.

2022. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Még mindjárt elkezdelek sajnálni, hogy a csaj 69-ezni akar veled... képzeld, az én feleségem sosem hajlandó rá, pedig szeretném!
2022. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a helyedben elkezdeném feszegetni a határokat domináns módon. vagy bejön neki és ráérez, vagy veszett fejsze nyele. tudom, hogy nem szabad erőszakosnak lenni, de a valóságban könyörögni rosszabb. amíg nem mond nemet, addig nem muszáj kérdezni. cserébe te is erőltesd meg magad, adj neki valami kis szereplést. ha lesz0p, legyél hangosabb, beszélj hozzá, és akkor ő is kap valamit a dologból.
2022. máj. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!