Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Infláció a prostitucióban, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Infláció a prostitucióban, mi a...?

Figyelt kérdés

El szeretnék menni 2 év után ismét egy óriásit dugni minden lyukkal.


Meglepődve tapasztaltam, hogy az 1 óra eddig 20.000ft volt átlagban. Most az átlag 25.000ft, valakiknél 30.000ft.


Új árazást is bevezettek, miszerint 20-40-60 perces menetek vannak, és a 60 perc 30.000ft. Wtf?


Egyik lánytól megkérdeztem mégis miért emeltek?

A válasza az infláció volt.


❓❓❓

Infláció❓❓❓❗❗❗

Örömlányoknál❓


A gumit tudtommal a roszlanyok.hu biztodítja minden lánynak INGYEN. Ezért ilyen xar sárga és vastag.


Mi köze az inflációnak a lányokhoz?


Nem keresnek eleget?

Nem akarnak engedni a havi 2.5 milliós keresetükből, vagy mi a xar?


Nehezebben nedvesednek mert infláxió van ❓😂 Ez azért na.

Miért emelnek árakat?


Ti értitek ezt?



2022. máj. 9. 21:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi értjük.
2022. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Jajj de megvan valaki sértődve
2022. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok megsértődve csak fura, hogy lassa. Már dugásra sem lesz pénzünk
2022. máj. 9. 21:19
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Valakinek ingyen is össze jön
2022. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ember, itt nem az a léyneg hogy milyen szakmája van, hanem hogy 15-20 ezerből már nem tud annyit vásárolni, mint eddig :D Vagy a te logikád szerint ha majd 20 ezer Ft a jelenlegi 10 Ft-ot éri, akkor se emeljenek? :D
2022. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ott vannak az útszéliek, valószínűleg az a te kategóriád!
2022. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem. Az én logikám szerint jobban élnek mint a politikusok. Jakab Péter fizetése 3 millió havonta, és Ő pont, hogy értünk harcol hogy ne kelljen szegénynek lennünk, hogy lehessen jó bérért dolgoznj, hogy ne kelljen az árakat nézni a polcokon, és ne kelljen 6x átgondolni ha valaki egy jót akar dugni egy örömlánnyal.


Ugyanaz a keresete hanem több mint neki.

Nem érdekel a pénztárcája mert ha kell keresse szarrá magát, legyen úgy, de ha lehet egy ici pici emberség is legyen már bennük és gondoljanak bele, hogy itt nem csak milliós fizetésű emberek vannak, és szexre még a közmunkásnak is szüksége van nő hiányában.


Legalább egy picike marketinget tegyenek a felépített iparágba.


Hozzá teszem futár vagyok és NEM, nem keresek havi 1 milliót, de megvan a havi 550k

2022. máj. 9. 21:28
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért szerinted ők nem abból a pénzből élnek ami romlik az infláció miatt?

Egy szolgáltatást nyújtanak, akár egy fodrász, nyilván többet kérnek el ha kevesebbet ér a pénz.

2022. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy a rosszlanyok biztosítaná a gumit, legalábbis eddig egy csomó fajta gumival találkoztam… Sárgával, pirossal, feketével, átlátszóval, stb.


Illetve én már régebben is gondolkodtam rajta, hogy miért nem emelnek már…


2011-ben is 15-20 volt egy óra, meg 2017-ben is, megvannak az SMS-ek még mindig… 2020-ban voltam valakinél akinél 25 volt… Azóta nem nagyon voltam, de azért azt tapasztalom hogy most is inkább a 25 a jellemző.


Tehát úgy emelkedett 20-ról 25-re több mint 10 év alatt az átlagár, hogy közben meg 2011-ben egy kínai büfében 800 forintért vettem egy nagy adag kaját, ma meg 2500 forint egy fél adag és 3000 körül van a nagy.

2022. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Még azt is hozzátenném, hogy pl. én 2011-ben valami 80.000 forintot kerestem… Már nem emlékszem, hogy minimálbér volt e, de volt ilyen alacsony fizetés.


Azóta én már 600.000 nettót keresek, de már a minimálbér is több mint a duplája annak.


Ehhez képest nem emeltek annyira sokat a prostik sem… Szerintem most még rosszabbul élhetnek mint annó.


Talán azért sem emeltek annyit, mert azért többen is lettek, nagyobb a konkurencia.


Sokaknál látom, akik 10 éve huszonévesen sztárok voltak és alig lehetett hozzájuk bejutni, most ilyen 30 körüliek és nem győzik kitenni szinte mindennap, hogy “XY, XY, XY időpontban ráérek” és általában kitesznek vagy 5 időpontot, vagyis nincs annyi vendég sem.

2022. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!