Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Infláció a prostitucióban, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Infláció a prostitucióban, mi a...?

Figyelt kérdés

El szeretnék menni 2 év után ismét egy óriásit dugni minden lyukkal.


Meglepődve tapasztaltam, hogy az 1 óra eddig 20.000ft volt átlagban. Most az átlag 25.000ft, valakiknél 30.000ft.


Új árazást is bevezettek, miszerint 20-40-60 perces menetek vannak, és a 60 perc 30.000ft. Wtf?


Egyik lánytól megkérdeztem mégis miért emeltek?

A válasza az infláció volt.


❓❓❓

Infláció❓❓❓❗❗❗

Örömlányoknál❓


A gumit tudtommal a roszlanyok.hu biztodítja minden lánynak INGYEN. Ezért ilyen xar sárga és vastag.


Mi köze az inflációnak a lányokhoz?


Nem keresnek eleget?

Nem akarnak engedni a havi 2.5 milliós keresetükből, vagy mi a xar?


Nehezebben nedvesednek mert infláxió van ❓😂 Ez azért na.

Miért emelnek árakat?


Ti értitek ezt?



2022. máj. 9. 21:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
98%

Egyrész érinti őt is az infláció, mert biztos a megkeresett pénzéhez mérten megszokott egy életszínvonalat, ha már bevállalta ezt a szarságot, akkor biztos szeretne jól élni. Viszont neki is drágább az étterem, a bevásárlás, a parfüm, a luxiusruha vagy a kocsiba a benzin.


Amúgy meg annyit kér gondolom amennyit akar, aztán vagy megadod neki vagy nem. Jó hogy nem akarod, hogy Orbánék ársapka rendeletet hozzanak a prostikra, mert neked sokba kerül :)


(amúgy én azt hittem eleve drágább már az ilyesmi mint amit írtál, szóval meg is lepődtem miylen olcsó)

2022. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem a rosszlányok biztosítja nekik, hanem ők veszik kb. 80 Ft-ért darabját. Egy csomó gyártónak van "márkátlan" tömeggumija, amit 100-as pakkokban árulnak a nagykerek 6-8k-ért (azaz 60-80 Ft-re jön ki egy darab), ha a kínaiaktól veszed akkor még ennyibe se kerül.

Egyébként meg a piaci törvénye: kereslet-kínálat. Elkezdtek visszajönni a turisták (nő a kereslet), meg a fizukat is emelik sok helyen (több pénze van az embereknek - na nem mindenkinek). Azt érzik, tapasztalják a prostik, hogy elbírja a piac ha árat emelnek. Azért csinálják, pénzért nem örömszerzésért.

2022. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

1 a politikusok nem a fizetésükből élnek ez nyílt titok

2 mindenki drágábban dolgozik legyen prosti burkoló futár festő villanyszerelő akárki

3 nem kötelező prostihoz menned ha soknak találod ne menj

2022. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
100 éve 10 pengőért lehetett k.rvát kapni, akkor most mééé nem annyi? Teszerinted a prostik nem pénzből élnek? Albérlet, meg a koton ingyen van nekik? Ez annyira utálatos, amikor valaki akar egy szolgáltatást (és ez szakmától független), aztán hőbörög, hogy miért kerül annyiba... Ha kell, kifizeted, ha nem kell, kivered. Ennyire egyszerű.
2022. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Így működik a szabadpiac.

Ha a kanos fickók leperkálnak 30 ezret akkor miért kérjen kevesebbet.

Majd ha nem lesz fuvar harmincért adja magát huszonötért.

2022. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 DanielC ***** válasza:
30%
Lehet vinni sajat gumit is, csak nem tudom hogy a prosti belemegy e. Csak azt nem ertem, hogy lehet hogy van 30 perc, 1 ora es 2, de nincs 90 perc, hol ott a logika.
2022. máj. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%

Akkor maradna ugyanannyi, ha növekedne a teljesítményük, vagy ha lenne rá állami támogatás.

Bojkottálj, csökken a kereslet, akkor is csökkenteniük kell az áron.

2022. máj. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Drágább a fodrász, a kozmetikus, gél lakk, a kozmetikum, a ruhák, a fehérneműk, a cipők, hogy az olyan fasziknak mint te is, felálljon rájuk a farkuk. Úgy gondolod, hogy nekik ezek a 2 évvel ezelőtti árakon vannak? Vagy jó neked a lepusztult bokros cigány kva is?
2022. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!