Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Részt vennél kínzótáborban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részt vennél kínzótáborban?

Figyelt kérdés

Lennének egy, három és 7 napos programok, ahol a jelentkezők válogatott kínzásokban részesülnének.


A táborba történő jelentkezéskor ki lehetne választani, hogy ki milyen kínzást kér, és bent annak megfelelően bánnak velük. A hát korbácsolása és a fenék pálcázása alap, minden más kérhető.


Belépéskor meztelenre kellene vetkőzni, és a ruhákat a kilépéskor kapná vissza a jelentkező.


Első programpont fél órás korbácsolás lenne onnan mennének pihenőre a résztvevők. Két programpont között mindig pihenő lenne. A pihenő egy kényelmetlen ketrec lenne,ahol nem tudna teljesen kinyújtózni, se a hossza, se a magassága nem tenné lehetővé, valamint olyan lenne a kialakítás, hogy kényemetlen legyen a fekvés. Itt ha valaki jelentkezéskor kéri, akkor lehet túlfűtött a hely, illetve lehet kérni véletlenszerű időközönként hideg zuhanyt.


A programpontokat a jelentkezéskor kiválasztott kínzások közül választják ki, és mindig jönnek a ketrechez, ahol visznek az aktuális helyszínre.


A táborban persze mindig vigyáznának az egészségre, nem lenne maradandó sérülés, valamint olyan helyzet sem, ami betegséget okozna.



2022. máj. 10. 11:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, vennék részt 1 napos programban, férfi vagyok
Igen, vennék részt 1 napos programban, nő vagyok
Igen, vennék részt 3 napos programban, férfi vagyok
Igen, vennék részt 3 napos programban, nő vagyok
Igen, vennék részt 7 napos programban, férfi vagyok
Igen, vennék részt 7 napos programban, nő vagyok
Nem vennék ilyenben részt
Vettem már ilyenben részt
Lennék végrehajtó egy ilyen táborban, férfi vagyok
Lennék végrehajtó egy ilyen táborban, nő vagyok
89 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
15%
Dagitábor?
2022. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
100%
Először külső szemlélőként megnézném. Nem mernék beleugrani teljesen ismeretlenül.
2022. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer bevállalnék egy ilyenben. Simán bevállalnék pár dolgot, mert izgat.

Korbácsolás, pálcázás, lehetetlen poziciókba megkötözés, kényszerfrancia, tágítás (popsi, punci), kemény szex, csoportosan aláznak, bukkake, csoportosan 10-15 férfi keményen megdug, öklözés, óriás méretű műfaszok stb. Kicsit nagyobb a tűréshatárom. Ezt egy 3-4 napig még szerintem nagyon is élvezném.

2022. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy nem lehet többet bejelölni switch vagyok így mind a 2 része érdekel 😕
2022. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
16%
Élveznétek ti a nyavaját😀
2022. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
72%
XD a sok szerencsetlen sirva kerne h engedjek el
2022. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
22%
ha lesz ilyen tábor szívesen mennék lányokat kínozni :D
2022. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
25%
Öööö lehet én vagyok hülye a BDSM-hez, de eddig úgy tudtam hogy a szubmisszív fél nem arra vágyik hogy vadidegenek kiéljék rajta magukat, hanem hogy az adott dom Férfi, akire felnéz, aki képes uralni az akaratát tegyen vele ezt-azt.
2022. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:
#8 A BDSM-et sokféleképp meg lehet élni. Sokaknak az érzelmi rész a fontos, mások megelégszenek a fizikai részével. Vannak a mazochisták, akik nem is szubként működnek, de a fájdalmat szeretik. Megint másokat egyszerűen csak kikapcsol, lelkileg felfrissít és megnyugtat, ők lehet nem is kötik össze a szexualitással. Különböző motivációk lehetnek.
2022. máj. 10. 13:46
 10/75 dregor ***** válasza:
0%
#3 Veled érdekes lehet a szexuális élete az embernek. :D
2022. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!