Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Részt vennél kínzótáborban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részt vennél kínzótáborban?

Figyelt kérdés

Lennének egy, három és 7 napos programok, ahol a jelentkezők válogatott kínzásokban részesülnének.


A táborba történő jelentkezéskor ki lehetne választani, hogy ki milyen kínzást kér, és bent annak megfelelően bánnak velük. A hát korbácsolása és a fenék pálcázása alap, minden más kérhető.


Belépéskor meztelenre kellene vetkőzni, és a ruhákat a kilépéskor kapná vissza a jelentkező.


Első programpont fél órás korbácsolás lenne onnan mennének pihenőre a résztvevők. Két programpont között mindig pihenő lenne. A pihenő egy kényelmetlen ketrec lenne,ahol nem tudna teljesen kinyújtózni, se a hossza, se a magassága nem tenné lehetővé, valamint olyan lenne a kialakítás, hogy kényemetlen legyen a fekvés. Itt ha valaki jelentkezéskor kéri, akkor lehet túlfűtött a hely, illetve lehet kérni véletlenszerű időközönként hideg zuhanyt.


A programpontokat a jelentkezéskor kiválasztott kínzások közül választják ki, és mindig jönnek a ketrechez, ahol visznek az aktuális helyszínre.


A táborban persze mindig vigyáznának az egészségre, nem lenne maradandó sérülés, valamint olyan helyzet sem, ami betegséget okozna.



2022. máj. 10. 11:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
100%
Ketrec helyett inkább kikötözés tetszene de jól hangzik.
2022. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
100%

20: Értem, hogy mire akarsz utalni, mindenkit más tesz boldoggá.


Én le tudom írni, ha nagyon szeretem a kerékpározást, mert szabaddá tesz és és nagyon jó érzés a friss levegőn tekerni.


Olvasom ezt a beszélgetést, én érdekel a BDSM-is, nem ufóként nézek egy szubra vagy egy domra, de itt úgy olvasom, hogy csak a verés és a kényelmetlenség van, talán profi végrahajtók által, de érzelemmentesen. Számomra a BDSM-nek van szexuális oldala, és ez adja meg az egész értelmét.


Itt azt írják, hogy valaki odamegy, egész nap vagy héten kegyetlenkednek vele majd leamortizálva hazamegy, ahol még napokig szenved és gyógyul. Ebben a formában én nem vágynék rá. Egész más, amikor egy szeánsz részeként kerül elő a pálca, vagy a korbács, de a vége mind a két félnek egy erős élvezet.


Szóval ezért vagyok rá kíváncsi, hogy minek mi a motivációja az élvezet nélküli szenvedésnek.


Találgatni én is tudok, de ezek csak találgatások:

- Edzeni akarja a tűrőképességét?

- Tesztelni, hogy mit bír, magának bizonyítani?

- Stresszoldás?

- Meg akarja büntetni magát?


Szóval ezt tarja a kérdés, hogy aki azt írta, hogy menne, miért is tenné ezt.

2022. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
100%
Az is okozhat izgalmat mikor nem kell szerepeknek megfelelni hanem csak használnak mint egy szexuális tárgyat, de nyilván ezt mindenki a saját tűréshatárán belül képzeli el
2022. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
100%
Ebben valószínűleg pont az lenne az izgalmas hogy mindenki kiválaszthatná amit szeretne hogy csináljanak vele.
2022. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
61%
Engem a herés játékok vonzanak az alárendelt oldalról de csak nőtől F
2022. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes lehet
2022. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
70%
Heresütögetést vállalnám.
2022. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
100%

22: (én voltam a 20as)


Biztos mindenkinél más, pld az is amiket felsoroltál, talán más is.

Van, akit a puszta fájdalom vonz.

Én azt mondanám, hogy a kiszolgáltatottság érzése lehet izgalmas, főleg hogy nekünk férfiaknak nem szükséges hogy érzelem is legyen hozzá. Az intimitás is ilyen, csak ott többé-kevésbé kölcsönös a kiszolgáltatottság.

2022. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
100%
#27 Azért a sütés erős lenne, de az ütés okés
2022. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
100%

"A programpontokat a jelentkezéskor kiválasztott kínzások közül választják ki"

Oké, de mik közül lehetne választani? Mert az úgy eléggé silányan hangzik, hogy van mondjuk összesen 6 féle kínzás, amiből kiválaszthatsz négyet, aztán kész. Az sem mindegy, hogy fizetős vagy ingyenes tábor és ha fizetős, mennyiért. A leírásból úgy veszem ki hogy próbáltad átgondolni a tábor menetét, de rengeteg dolgot nem tisztáztál, és így nehéz válaszolni is.

Egyrészt ha drága lenne, nem mennék el, hiába izgat. Még egy profi dominára is sokallom az összeget azért a pár óráért, el sem tudom képzelni hogy egy több napos tábor mennyibe "fájna" :D

Másrészt jó lenne egy kicsit több személyreszabhatóság, például nem bánnám ha nem kellene meztelenre vetkőzni, hanem lehetne mondjuk petplay-es beöltözősdivel kombinálni, vagy valami fétishez kötődő ruhadarabot viselni. Az is jó lenne ha mondjuk ki lehetne választani hogy nők, vagy férfiak kínozzanak, vagy esetleg vegyesen.

Egyébként ha feltételezzük hogy nem számít a pénz, és hogy minden olyan "kínzás" vagy megalázás, stb. elérhető, amit ki szeretnék próbálni, akkor elgondolkoznék rajta. 22F

2022. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!