Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Részt vennél kínzótáborban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részt vennél kínzótáborban?

Figyelt kérdés

Lennének egy, három és 7 napos programok, ahol a jelentkezők válogatott kínzásokban részesülnének.


A táborba történő jelentkezéskor ki lehetne választani, hogy ki milyen kínzást kér, és bent annak megfelelően bánnak velük. A hát korbácsolása és a fenék pálcázása alap, minden más kérhető.


Belépéskor meztelenre kellene vetkőzni, és a ruhákat a kilépéskor kapná vissza a jelentkező.


Első programpont fél órás korbácsolás lenne onnan mennének pihenőre a résztvevők. Két programpont között mindig pihenő lenne. A pihenő egy kényelmetlen ketrec lenne,ahol nem tudna teljesen kinyújtózni, se a hossza, se a magassága nem tenné lehetővé, valamint olyan lenne a kialakítás, hogy kényemetlen legyen a fekvés. Itt ha valaki jelentkezéskor kéri, akkor lehet túlfűtött a hely, illetve lehet kérni véletlenszerű időközönként hideg zuhanyt.


A programpontokat a jelentkezéskor kiválasztott kínzások közül választják ki, és mindig jönnek a ketrechez, ahol visznek az aktuális helyszínre.


A táborban persze mindig vigyáznának az egészségre, nem lenne maradandó sérülés, valamint olyan helyzet sem, ami betegséget okozna.



2022. máj. 10. 11:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
100%
Jó is lenne ha lenni ilyen mert mennék lány
2022. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
100%
#41 milyen szerepben lennél?
2022. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
69%
Egy herekínzásra én is beneveznék F
2022. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
100%
Kivancsi lennek valojaban mennyien gondoljak komolyan. Fiuk lanyok is irhatnak, szivesen vallalom a kihivast
2022. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen kipróbálnám, engem elég sok minden érdekel.
2022. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
100%
Benne lennék puncikínzást adni herekínzást kapni
2022. júl. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, hogy igenis, meg nem is. Most beszéljünk arról, hogy mi kell ahhoz, hogy igent mondjak nőként egy ilyenre: Nem éheztetnek, szomjaztatnak minket. Az egészségünkre figyelnek. Fontos, hogy kik lennének a felügyelők (a szimpátia kell nekem). Emellett egy biztonsági szó is kötelező. Ha ez megvan, akkor nincs gond. Így én bármikor részt vennék egy ilyenen.

Sok dologot bevállalnék, de nem ott próbálnék ki új dolgokat. Szóval a régi megszokott, de új környezetben tetszene. Pl.: pálcázás, tagítás, kötözés, kényszerfrancia, csoportosan aláznak és szexelnek velem, ki vagyok kötözve és minden férfi rámélvez, alázás, kikötöznek és minden férfi keményen megd*g, öklözés, csipeszek. Viszont tényleg csak ellenőrzött, biztonságos körülmények között.

2022. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
93%

Én benne lennék egy ilyen táborba!

7napra mennék szub szerepben !

Jöhetne korbácsolás, pálcázás, mell, segg és pina verés(bármivel),

Kulonbozo vibratorok, segédeszközök

Szajpecek, szemtakaro

Szopatas,

Kemeny vad szex

Többes szex (csak férfiakkal)

Tű, viasz, elektromos dolgok, csipesz, jeg

Kotozes tobb pozba (mozdulatlanra) es azokba mind szet dugva, izgat a, vibratorizva stb

Anális szex, öklözés

Vagy fokozó krem

Ujjazas, nyalas, izgatás

A lenyeg higy használják a testem ahigy csak szeretnek


20/L

2022. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
100%
#48 már arra felizgultam hogy elolvastam
2022. okt. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúként elmennék egy 7 naposra, nem csak, hogy izgat, hanem ez a határaim tesztelése is lenne 😄 meg hát nekem mindegy, hogy nő vagy férfi csinálja
2022. okt. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!