Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fenéknyalás fétis mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenéknyalás fétis mennyire férne bele nektek?

Figyelt kérdés

Én vagyok a férfi és nagyon szeretem kinyalni a nök fenekét. Nem tudom hogyan alakult ez ki, de odavagyok a popsikért. Ismerkedéskor is ha világbajnok feneke van a nönek, akkor az nekem többet nyom a latba mint hogy tetszik-e az arca. Pl volt szexkapcsolatom egy nagyon lófejünek mondott nagyon alacsony csajjal (150 cm körül) de olyan feneke volt, hogy majdnem beszélni tudott. Mindig lecsekkolom a csajok seggét bárhol vagyok. Minden szexuális együttlétkor alaposan kinyalom, legalábbis megpróbálom. Érdekes módon hiába frissen fürödtek a nök, nagyon sokszor elutasítást kapok rá! Hogy undorító, ott kakilnak, fujj, beteg ember vagyok, stb. Pedig még nem is tudják a nagyját. A nyelvemmel is szeretem megdugni a popsilyukat, ezt már kevesen engedik meg sajnos abból is aki benne van amúgy. A legbizarabb dolgot meg eddig a nagyon sok együttlétböl egyszer sikerült összehozni.

Miért akkora dolog ez? A nönek nem kell semmit tennie, csak élvezni. Ö van kényeztetve végülis. A legtitkoltabb helyén. Aki benne volt a dologban annak mind tetszett, nagyon mély nyögések, csipö tolás, stb. Szerintem nagyon jól esik ez a nöknek, mert úgy nyögni, sóhajtozni sose hallom öket, mint amikor a segglyukat nyalom nekik. Egy alkalommal volt már, hogy egy csaj bevallotta, hogy direkt alakította úgy, hogy összejöjjünk, mert a barátnöje mesélte neki a dolgot és ki akarta próbálni.

Aki megengedte, annak 10/10 nagyon bejött mégha szégyellte is.


2022. máj. 10. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nem akarja. Pont. Te szeretned,hogy elfogadjak a fetised,akkor te fogadd el,hogy valaki ezt nem akarja.
2022. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Csináltam párszor 1-2 csajnak,nyögnek keményen:) segglyukba is belenyalok
2022. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
18 eves csupasz fiu vagyok, enyemet kinyalhatod
2022. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgatna, de nem ítélném el. Főleg ha neked ez tetszik. Nekem más, neked ez, ha kölcsönösen adjuk egymásnak amit szeretne a másik, akkor oké.
2022. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Sokan imádjuk, sokan meg nem szeretik, zömmel mert gátlásosak e tekintetben. A fenéknyalást elítélők többsége sosem próbálta, mert undorítónak tartja. Ez olyan, mint ha valaki undorodik a haltól, pedig sosem kóstolta. Ha megtenné, lehet hogy megszeretné. De nem kötelezhető senki arra, hogy megkóstolja, ha nem akarja.
2022. máj. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Jo osszehasonlitani egy etelt es a seggnyalast. Tuti pasi vagy.
2022. máj. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, izgat is, tetszik is. De nagyon-nagyon fontos az, hogy érezzem, a párom akivel ezt csináljuk, ő is odáig van tőle. Amúgy szerintem sok nő benne lenne és élvezné, csak nagyon bizalmi kérdés is ez a téma. Ha istennőként van kezelve a nő, éreztetve van vele, hogy brutál módon kívánja a férfi mindenét, akkor szerintem sima ügy lehet.
2022. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

#6. Az evés és a szexualitás között egyenes az összefüggés.


Ha megnézed, hogy miképp eszik egy ember, akkor egész pontosan megtudod, hogy milyen szerető :)


Ha ezt a dolgot tudatosan figyeled meg, akkor egy éttermi várakozás, míg kihozzák a rendelésedet, az egy nagyon izgalmas "mozizássá" válhat :)

2022. máj. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!