Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy ez nem szexi, hanem kínos?

Figyelt kérdés

A barátnőm elég kövér, és sajnos nem az alkatának megfelelően öltözik. Van, hogy felvesz térden felül érő szoknyát, a nadrágba beletűri a pólót vagy szűk nadrágot vesz fel. Nyáron ez nagyon feltűnő. Pl. Sokat jár trikóban, pedig nagyon vastag karja van. Strandon simán sétálgat egybe fürdöruhában, nem zavartatja magát... És van ez az overállja is, amikor a nadrág meg a felső egyben van, na abban aztán tényleg nagyon rosszul néz ki.

Hogyan tudnám finoman rávenni, hogy öltözzön normálidan, nadrágba-pólóba? Ő magyon vonzónak találja íg, magát, de nekem nagyon kellrmetlen így mennem vele bárhová.



2022. máj. 11. 15:07
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne próbáld rávenni. Ha nem találod vonzónak, ő viszont vonzónak találj magát, akkor nem fog működni.
2022. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
93%
Te nem találod vonzónak a barátnőd hanem szégyelled...
2022. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
70%

Szakíts vele.

Ő jobbat érdemel, mint te.

2022. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Most próbálom rávenni őt arra, hogy fogyjon is, mert tényleg elég lohasztó néha...
2022. máj. 11. 15:13
 5/52 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem neked lenne okod megkérdezni a barátnődet, hogyan tudja elfogadni magát, és hogy hogyan tudnád te is.
2022. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
25%
Egyetértek veled kérdező, ideje lefogyni a csajszinak.
2022. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
90+ kg azért ne mondja itt mi senki, hogy akkor hordjon, amit akar... mikor megyek vele az utcán, látom, hogx megnézik az emberek, annyira feltűnik nekik...
2022. máj. 11. 15:35
 8/52 anonim ***** válasza:
72%
Nem jutott szép csaj, aztán kellett azért luk :D értelmetlen, inkább vagyok egyedül
2022. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
87%
Ha jól érzi magát ugy, ne piszkáld
2022. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem itt a finomkodásnak nincs helye. Persze ettől még nemkell bunkonak lenni. De határozottan mondneki,hogy:-ezaz össze állitás szarulnézki,nem vagy benne csini.

A fogyás az más kérdés,ott rávezetni kell a lányokat,hogy dagik és fogyjanak mert külömben jön a morgás és sexmegvonás...


Én mindig megmondtam a csajomnak....a "jujdecsinos" tizenezer forintos szandit 1xsem vehette fel,mert szerintem sírt az anyag amikor azt a förmedvényt csinálták belölle.

2022. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!