Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy ez nem szexi, hanem kínos?

Figyelt kérdés

A barátnőm elég kövér, és sajnos nem az alkatának megfelelően öltözik. Van, hogy felvesz térden felül érő szoknyát, a nadrágba beletűri a pólót vagy szűk nadrágot vesz fel. Nyáron ez nagyon feltűnő. Pl. Sokat jár trikóban, pedig nagyon vastag karja van. Strandon simán sétálgat egybe fürdöruhában, nem zavartatja magát... És van ez az overállja is, amikor a nadrág meg a felső egyben van, na abban aztán tényleg nagyon rosszul néz ki.

Hogyan tudnám finoman rávenni, hogy öltözzön normálidan, nadrágba-pólóba? Ő magyon vonzónak találja íg, magát, de nekem nagyon kellrmetlen így mennem vele bárhová.



2022. máj. 11. 15:07
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
10es: Az a baj, hogy kb. nincs is normális ruhája, most mondjam meg neki, hogy gyorsan vegyen néhány lenge pólót meg farmert, hogy ne öltözzön cikin?
2022. máj. 11. 16:01
 12/52 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező, ha téged ez ennyire zavar (és a pasija vagy-gondolom), akkor egyáltalán miért vagy vele? Vagy kapcsolat alatt hízott meg valami miatt? Ha utóbbi és előtte is így öltözött ő lehet nem érzékeli a problémát és lehet tényleg jó lenne, ha szólna neki valaki, hogy már nem az áll jól neki, mint -20 kgval ezelőtt.
2022. máj. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Akkor is ekkora volt, mint mikor összejöttünk... de nyilván nem a kinezete miatt jöttem össze vele, reméltem, hogy észbe kap.
2022. máj. 11. 16:11
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek együtt ruhát, menj el vele vásárolni.
2022. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy szerelmes abba a csajba, jobb ha elváltok.
2022. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%

".. de nyilván nem a kinezete miatt jöttem össze vele "

Hanem miért jöttél össze vele???

2022. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Figyelj, nem mindenkinek jön össze olyannal, aki szép meg normális is. Ő kedves és alapvetően jó ember, de nyilván nőként nem túl vonzó.
2022. máj. 11. 16:21
 18/52 anonim ***** válasza:
100%

Undorító vagy. Gondolom csak kihasználod. Ha nem találod szépnek, nem becsülöd meg, akkor hagyd el, neki is jobb lesz.

Ha saját magad mondod hogy csúnya, nincs értelme folytatni. Neki csak könnyebb lenne. Te meg szégyelld magad!


Ezt kövér lányként mondom😀

2022. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
Azért mert a te hiúságodat sérti, hogy valaki nem látja a kövéreket szépnek, még nem kell engem sértegetni.
2022. máj. 11. 16:32
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látod a kövéreket szépnek akkor nem mész hozzá. De gondolom te sem válogathatsz és ha nincs ló jó a szamár is
2022. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!