Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogyan lehet jó a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet jó a szex egy kövér férfivel?

Figyelt kérdés
Ezek az emberek alapból izzadosabbak a többinél. Nem csak akkor amikor mozognak, hanem egész egyszerűen hamarabb van melegük. Másrészt a nagy has fiatal korban nem áll jól. Szerintem némelyik a péniszét is csak tükörben látja.
2022. máj. 12. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, sőt.
2022. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

"Szerintetek hogyan lehet jó a szex egy kövér férfivel?"


Úgy, ha lefogy.

De nem tudom, én hetero férfi vagyok.

2022. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom akinek a kover pasik jonnek be azoknak jo a szex veluk... akiknek meg nem jonnek azoknak meg sehogy sem lesz jo...
2022. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, egyrészt nem vonzó, nem izgató. Másrészt, nem bírja úgy a tempót, ahogy kellene.
2022. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok izzadós típus és sokáig bírom, mert sokat mozgok és a farkam is látom. Bár nem tudom mennyire kövérre gondoltál. :D
2022. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem neked kell csinálni velük, nem mindegy? EMBER-ekkel szexelek, nem tárgyakkal. Szeretem és csinálom vele, kit érdekel mennyire izzad? B@rom..
2022. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%

Na most kedves 6-os, az ember áll egy emberi elméből, és egy emberi testből. A kettő egysége adja ki azt, ami vagy.


Mellesleg SZEM A LÉLEK TÜKRE.

Akinek ocsmány a külseje, annak a belseje sem szokott patyolatos lenni

2022. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezzel vitatkoznék. Exem bírta a tempót. Sose akart megállni, akkor se, ha folyt róla a víz.

N nagy ügy utána letusolni.

Egyébként az élvezi, akinek vonzó.

2022. máj. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dzsoki ***** válasza:
Vélhetően úgy,ahogy nekünk férfiaknak,jó lehet a szex egy kövér nővel.
2022. máj. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Korábban izmos és szálkás voltam, barátnőm mellett meghíztam, de a súlyemelő edzést nem hagytam abba. Pontosan ugyanannyira izzadok mint azelőtt (pedig több mint 30 kilóval vagyok több) mert a verejtékmirigyeim száma a bőrömben nem változott. Az izzadás amúgy teljesen független testalkattól van ismerősöm aki hiába vékony, rengeteget izzad, és olyan túlsúlyos aki pedig szinte alig, ugyanez fordítva.


A szex kapcsán nem mindegy az állóképesség. Mivel a rengeteg háj alatt bőven van izomzatom, ezért nem fulladok ki, vagy fáradok el szex közben. A barátnőmnek meg kifejezetten tetszik a súlyom, sőt tett is azért, hogy ekkora legyek, szóval élvezi velem a szexet.


Esztétikailag szerintem így, hogy magas vagyok és egy kidolgozott izmos testre híztam meg, ezért szerintem még vállalható, valahol tetszik is hogy nagy darab lettem. Elég sokat számít a testzsír-százalék is abban, hogy hogy néz ki valaki. Én kövérnek tartom magam, de 26% körül mozog a testzsír-százalékom, lehetnék ugyanennyi kiló 40%al teljesen másként néznék ki.


A hasam valóban nagy és tényleg kitakarja a péniszem :D, de közben nem híztam a péniszen köré durván, így nem lett kisebb. A barátnőm szereti hogy ekkora vagyok, és hogy ekkora a hasam őt nem zavarja, téged kérdező vélhetően zavarna egy ilyen testű férfi, de az teljesen szubjektív hogy kinek mi tetszik.

2022. máj. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!