Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért árulnak olyan hatalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért árulnak olyan hatalmas méretű tangákat is?

Figyelt kérdés
Akinek akkora feneke van, az is tangát hord?
2022. máj. 12. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen sok nagy fenekü nő hord tangát

Láttam már molet nőt is tangába

2022. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
130 kg felett vagyok, csak a tanga a kényelmes.
2022. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

A bálnák szeretik a tangát.

Amúgy is befüllednek mindenhol nagyon hamar, emiatt inkább giga - tangáznak.

2022. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát mert a tanga egy női fehérnemű mondjuk...:D Szóval nem árt ha több méretben is van. Mint minden más ruhánál is sok méret van. Ha valakinek az kényelmesebb akkor hordja nyugodtan, szerintem senkinek köze nincs hozzá hogy ki mit hord.
2022. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint csak a kövér nők között van olyan, aki nem tartja magát kövérnek. Ez alapján érthető, hogy van rá igény.
2022. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg az épp hegyetted lévő kérdést. 135 kilos norol szol. At hiszem meg is válaszoltam a kérdésed. Igen, a testes nok is hordanak tangát.
2022. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy miért zavar ez bárkit? :D Nem neked kell nézned, nem mindegy?
2022. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!