Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz lehet hogy azok a nok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet hogy azok a nok akiknek formasabb a popsijuk jobban szeretik az analt mint akiknek nem olyan szep a feneke?

Figyelt kérdés
2022. máj. 13. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben nincs összefüggés.

Azért formásabb a popsija, mert odafigyel rá, azt akarja kiemelni.

2022. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet ferfi szemszogbol igaz csak hogy jobb formas popsit dugni.

Bar biztosan izgatja a lanyokat is hogy tudjak mennyire rajuk vagy izgulva.

2022. máj. 13. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Izgató persze a formás fenék,de van még más is ahova be lehet tenni.

Nem feltétlen akarok meganalizálni emiatt. De ha benne van akkor miért ne tenném be oda is.

Azért szerintem az is jó visszajelzés erre (szex vonalon maradva) ha belekapaszkodom mikor kutyában csináljuk, vagy lovagol rajtam.


#1

2022. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 Szerintem meg a lányok tulnyomo többségét nem igazán hozza izgalomba, hogy a végbelét akarod dugni a puncija helyett.
2022. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akiknek nagyobb a nyelvük azok jobban szeretik a levest? Semmi összefüggés nincs a kettő között.
2022. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi kapcsolat nincs a kettő között.
2022. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!