Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akarja hogy hagyjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja hogy hagyjam békén?

Figyelt kérdés

Egy házas férfi jól tudja hogy nagyon vonzódom hozzá, és ezzel vissza is él, barátság köpenyébe bújtatva a szitut, munkaidőn kívül is elhív találkozni.

Tényleges megcsalási tett nem történt sosem, tudja hogy nagyon szeretném megcsókolni, de sosem csináljuk. A múltkor picit közelebb mentem, és becsuktam a szemem, mondta hogy ugye tudom hogy ha megcsókolna akkor azzal annyi lenne a barátságunknak és békén hagyna engem. Ekkor mérgemben azt válaszoltam hogy nekem meg elegem van abból hogy csak játszik velem és én pedig akkor fogok róla végleg leakadni ha mindig csak játszik, de sosem csókol meg.

Idegességemben átmentem sírva a másik szobába, ő utánam jött, vigasztalt kicsit és végül smároltam az ölében ülve.

Azt mondta hogy egyébként is tervezett volna (a vigqsztalástól függetlenül búcsúcsókot, ha már így is úgy is az a vége hogy szétmegyünk.

Hogy lehet az hogy hónapokig nem lép most meg csak úgy smárol?



2022. máj. 14. 02:50
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Tini kategóriás kérdés
2022. máj. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem búcsúcsók volt az.
2022. máj. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Inkább szexeljetek ha javasolhatnám.
2022. máj. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Inkabb kopjetek egyet fel es alljatok ala.
2022. máj. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Dugjatok, mindenkinek jobb lesz.
2022. máj. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok mind a kettőtöknek, gerinctelen amit csináltok. :)
2022. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Már megint egy ilyen kérdés? A kérdezőnek nagyon rápörgött a fantáziára erre az "akarlak, de nem lehetünk együtt-akkor döntsd el mit akarsz, vagy haggy békén-és smaci" szitukra...
2022. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dregor ***** válasza:
Miért nem dugatod már meg magad végre? :D
2022. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!