Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mit/miket kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit/miket kéne tennem, hogy a barátnőmet kibékítsem? Most ott tartunk, hogy azt akarja hagyjam békén, nem keres, nem érdekli semmi ami velem kapcsolatos.

Figyelt kérdés
Mindent elmondtam neki, hogy életem szerelme, életem értelme és hogy miatta jöttem erre a világra, megbízok benne. Érte akarok élni, mindent megakarok csinálni neki/érte. De ez az idő várakozás kikészít, mert magányos vagyok senkim sincs. Ő jelentette nekem a világot, vele akarom leélni az életemet. Depressziós vagyok hetek óta és nem tudom hogy ha pár hónappal később se keres akkor nincs miért éljek, mert másra nem vagyok kíváncsi. Érzem és tudom hogy Ő az igazi nekem. Nem tudok semennyire megnyugodni vagy akár tovább lépni. Ő jelenti nekem a világot. 7 éve vagyunk/voltunk együtt és nem tudom elhinni, hogy így érjen véget.

2018. ápr. 7. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Aha és gondolom ennek semmi előzménye nem volt. Mi az oka, hogy ezt mondta?
2018. ápr. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Uhaaa, elhiszem, hogy most nagyon rossz es, hogy nagyon rossz passzban vagy kerdezo, de ez az iromany...itt, igy, ebben a formaban egy kicsit maniakus beutesre sugal.
2018. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos dolgot nem mondtam el neki és persze a kollégám véletlenűl elmondta neki és kiakadt azon. (Parányi speed-el kínált meg egy ismerős és 2-3at szívtam a füvescigijéből) Hálaistennek nem szoktam rá, csak szimplán kíváncsi is voltam milyen meg persze erőltette is hogy próbáljam ki. Meg anno előtte is voltak kisebb vitáink és ezt megunta. De tényleg mindent normálisan megbeszéltünk, hogy őszinték leszünk és csak ezt az egyet nem mondtam el neki, mert nem vagyok rá büszke. Ő azt állítja, hogy nem változtam semmit és hogy mindig ugyan azon vitáztunk. Természetesen volt jó néhány dolog amiben igen is változtam, de érdekes módon azokat nem vette észre vagy nem veszi figyelembe.
2018. ápr. 7. 00:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezert “szakitani”? Ne haragudj, de szerintem ez a lany ezt csak szakito oknak hozza fel, mert alapbol nem tudna mast kitalalni. 7 ev hosszu ido. Lehet, hogy ez a kapcsolat ennyit tudott, ennyi uzemanyag volt benne es most megallt, kifogyott a szufla...

Gondolom, hogy nehezen dolgozod fel, de az elet megy tovabb, gondolkodnod kellene egy kicsit azon, hogy milyen lesz/milyen lenne az elet nelkuke, tervezz, alkoss valami celt, tovabb kell lepned majd ha ugy alakul. Esetleg elmehetsz egy szakertohoz is, hogy segitsen a feldolgozasban ha ugy adodik, hogy valoban vegleg vege es ha ne adj Isten “bekattansz” akkor jo ha egy szakerto kezei kozt vagy mert a kerdes hemzseg a.....”Seress Rezso-Szomoru vasarnap/vege a vilagnak” dologtol.

2018. ápr. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy 100%osan biztos vagyok benne, hogy Ő az igazi. Régi kapcsolataimért nem harcoltam ennyit, mint Ő érte! Szívem mélyén úgy érzem, hogy mindig szeret. Olyanokat mondott vagyis úgy fogalmazott, hogy "nem adja be a derekát" meg hogy "megmakacsolta magát" erre a döntésre
2018. ápr. 7. 00:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked nincs barátnőd. Otthagyott, mert elege lett a szrságaidból. Valószínűleg többek között abból, hogy nem értesz a szóból.
2018. ápr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem meg nem jött be a csajnak a talpnyalàs.
2018. ápr. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!