Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a maximum amit egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a maximum amit egy férfi tehet azért hogy a párja hajlandó legyen az orális szexre?

Figyelt kérdés

Természetesen nem erőszakoskodni gondoltam!


Már 1-2 alkalommal volt szó erről, de nem jutottunk előre a témában.

Mi a maximum egy férfi részéről amit meg tud tenni hogy egyáltalán a párja elgondolkodjon a dolgon, hogy "nahát ha már ő is kényeztet engem akkor egye fene, szeretem őt, én is kipróbálom, megteszem neki"!?

Higiéniai probléma biztos nem lehet, inkább fejben van valami nála.

Meddig érdemes elmenni, próbálkozni nála? Mi az amit még tehetek az "ügy" érdekében? Van valami biztos taktika ami "beválhat"?


2022. máj. 15. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan nőt, akinél ez alap és nem kell könyörögni érte. Szerintem, ha ennyire nem akarja, akkor nem is fogja csinálni, vagy ha mégis, akkor is csak nagyon ritkán, ami neked úgy sem lesz elég.

Keress mást.

2022. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélhetsz rola annyit amennyit csak akarsz, de ha utálja a szopást akkor nem fog leszopni. A nyalást ö kérte, vagy csak engedi neked?
2022. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A maximum az kimerül annyiban, hogy finoman jelzed te vágysz rá, illetve nyilván te is kényezeted őt. Ennyi. Ha ezután ő nem vevő rá, az ég világon semmit nem tehetsz, elfogadod, vagy marad a szakítás.
2022. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Az első párom, akinek én is az első voltam, 2 év után kezdett cumizni miután elkezdtünk szexelni. De utána anyira tetszett neki, hogy szinte bármikor, bármenyit, sőt ha volt olyan nap hogy nem kapott, még meg is haragudott érte. Persze sokszor próbáltam rávenni, de nem akarta. Türelmes voltam vele, nem kényszerítettem rá, aztán egy nap magától akarta. Akkor már több mint 3 éve voltunk együtt. És az első 1,5 évben meg se akarta fogni. Sokszor próbáltam rátenni a kezét, de nem engedte. Néha amikor aludt rátettem a kezét, és amikor felébredt akkor vette észre csak. Egy idő után már tetszett neki. Amikor a cumizásról volt szó, sokszor mondtam neki hogy más dolgokat sem akart, aztán mindet megszerette miután kipróbálta. Lehet ez is segített neki az első cumizásban.
2022. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#2, nem kéri, magamtól csinálom mert szeretem adni és csinálni. Nincs ellenére, de nem várja el, azt mondja.
2022. máj. 15. 14:36
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Vesd fel az ízesített óvszerben való szopást!


Nekem eddig mindig bejött!

2022. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Maximum beszéltek róla. Annyiszor amíg csak el nem éred a tűréshatárát. Azaz amíg meg nem közelíted, mert addig ne menj el. Meg szex közben irányíthatod, hogy legalább a környéken csókolgasson, egész-egész közel hozzá. Hátha egyszer rá is téved. De ez olyan, hogy vagy belülről jön, vagy sehogy.

De miért nem teszi meg? Megalázónak tartja? Vagy gusztusa nincs hozzá?

2022. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7, Igazából volt már hogy picit "megnyalogatta" a végét, ennél tovább nem jutottunk. Szóval nem tudom eldönteni hogy megalázónak vagy gusztustalannak tartja-e. Valójában a szájába még nem vette.
2022. máj. 15. 15:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Esetleg ennyire szégyenlős, prűd lenne? Hogy nem meri, szégyenli? Talán még saját maga előtt is?

Kérjél tőle akkor annyit mindig, de csak finoman, ameddig már eljutottatok.

Lehet saját magában kell barátkoznia a dologgal. Az pedig fokozatosan megy.

2022. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
30 éves. Elképzelhető hogy szégyellni, próbáltam rájönni de nem tudtam belőle kicsikarni.
2022. máj. 15. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!