Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretném sokáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretném sokáig nyalni a barátnőmet, de nem tudom, hogy kérjem meg rá?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretrm nyalni, imádom érezni az ízét, ezért szeretném sokáig nyalni, többször is eljuttatni az orgazmusig akár szex előtt, akár szex után, de nem tudm, hogy vegyem rá. Sokat nyalom így is, de mindig leállít. Kérdeztem róla és zavarja, hogy ennyit kényeztetem, mert szerinte ezt muszájból teszem, és hogy fél, hogy rossz a szaga, pedig szerintem semmi gond nincs vele, fantasztikus.

Szerintetek hlgy vegyem rá arra, hogy jó sokat nyalhassam? Esetlrg valami, amitől ellazulna?



2022. máj. 16. 23:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%
Én mostanában popót szoktam nyalni, barátnőm eszméletlenül élvezi. :D
2022. máj. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az is joo játék. Én 69-ezés közben szoktam feljebb csúszni :-)
2022. máj. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A barátnőd valószínűleg mellé beszél. Biztosan vannak olyan nők, akik kibírnak egymás után több csikló orgazmust is, de mások meg nem. Én sem, kellemetlen, ha orgazmus után újra elkezdi csinálni, egyszerűen nem élvezem, és még ha ki is tud a másik csikarni egy másodikat, az már inkább rossz, mint jó érzés.

A behatolást ezerszer többre értékelem utána.

2022. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy mellébeszél, elég őszinte a kapcsolatunk. És nem hiszem, hogy a két orgazmustól félne, mert behazolás után szokta izgatni a csiklóját és kézzel nekem is engedi. Úgyhogy ezt a lehetőséget félretenném.
2022. máj. 17. 10:15
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha így van kedves kérdező, ahogy mondod, akkor egy dolgod van :

Te teremts olyan hangulatot, izgalmi állapotot, hogy eszébe ne jusson hogy abbahagyatja veled.

A másik pedig, azt hiszem írtam már, hogy amikor nyalástól elment a lány, akkor csak úgy lehet tovább csinálni, hogy kellemes legyen neki, hogy nagyon óvatosan kicsiket mozgatod benne az ujjad és még véletlenül se érsz hozzá a csiklójához direktbe, hanem mellette, a környékét simogatod a nyelveddel. Pár perc alatt nem hagyod lelohadni benne az izgalmi állapotot, hanem szinten tartod. És utána lehet megint felfelé mennie és újból elélveznie. De persze mindehhez gond és rohanásmentes idő és hangulat kell, hogy működjön.

2022. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Akkor meg el sem élvez. Ha jól csinálnád, hagyná.
2022. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta, jól csinálom, én az ő szavaira támaszkodom, és én úgy láttam, hogy elélvez, ha engedi, hogy addig csináljam. Nem gondolom, hogy ezzel lenne a gond, de ha ezzel van, akkor én arra is nyitott vagyok, hogy változtassak, gyakoroljak, de ezt el is mondtam neki, hogy ha ezzel van a baj, akkor mondja meg, nem bánt meg vele. Azt mondta, semmi esetre sem azért van, mert nem csinálom jól, hanem arról, hogy egyszerűen nem bírja elengedni magát, mert szerinte rossz az íze és a szaga odalent, és emiatt biztos nem szívesen csinálom.
2022. máj. 17. 11:29
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem bírja elengedni magát"

Látod, itt a kulcs. Ez a női orgazmus titka, nem azt kell elérned, hogy a te nyalási technikád legyen a világ legjobbja, hanem azt, hogy a barátnőd elengedje magát, mert orgazmust csak úgy lehet elérni, ha a szex gátlástalan. Ha az a célod, hogy minél többször elmenjen, az baj, mert úgy nehéz ellazulni, hogy azt érzi a rajtad, hogy téged csak így tehet boldoggá, és befeszül miatta, főleg, ha fiatal, és még nincs biztos tudása. Szóval ne erre törekedjetek, lazuljatok el, és élvezzétek egymás testét.

2022. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
18: sosem monstam neki, hogy azt akarom, hogy sokszor elmenjen, azt mondtam, hogy szeretném sokáig kényeztetni. Nem helyezek rá semmilyen nyomást, a kapcsolat eleje óta nehezen viseli, ha nyalom, és nem azért, mert nem teremtek hangulatot, hanem mert mint mondta, fél attól, hpgy ilyen vagy olyan a szaga, íze. Ezt nem értem, hogy miből gondolja, mikor sosem mondtam neki ilyet.
2022. máj. 17. 11:53
 20/21 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle.

Szerintem az a legbiztosabb módszer. Mi csak találgathatunk.

2022. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!