Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor mi a teendő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Eddig összesen 2 barátnőm volt csak, de egyikkel sem tudtam lefeküdni a f@rokméretem miatt, mert fájdalom nélkül nem tudom rendesen berakni nekik.. pedig rendesen felizgattam őket, volt akit 30 percen keresztül, síkosítót is használtunk, de nem ment mit csinálok rosszul??? .. itt vagyok 19 évesen, gyakorlatilag szüzen, állítólag jól is nézek ki, de már önbizalmam sincs, már az is megfordult a fejemben, hogy fizetek a szexért. kamunak hangzik, de nem az, kérlek aki trollkodni akar az ne itt tegye, mert már kezdem unni a sikertelenséget...

2022. máj. 18. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még több előjáték. Túl nagy mérettel a prostik is el fognak hajtani (nem szeretik a nagy cerkát, mert kell nekik a "munkaeszköz" a következő klienshez is).
2022. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom mekkora lehet

De imadom a nagyobb farkakat

20L

2022. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Nekem átlagos van, vagy nemtomm sose mértem. De az se fér be mindenkinek.

Nem olyan régen volt egy csajjal, hogy olyan szűk volt hogy nem fért be a fele se nagyon... Kocsiba voltunk, próbált lovagolni de esküszöm már nekem fájt az a vergődés. Fogalmam nem volt mit kéne csinálni, fél óráig szenvedtünk de nem fért be neki rendesen. 18/F

2022. máj. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha nagy, az gáz, mert a tévhitekkel ellentétben sok nőnek bromira fáj
2022. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bummer ***** válasza:

Van olyan akivel nem kompatibilis a nagyobb, de amiről te írsz, az vastagságnál igaz. Ha azért mert hogy hú de hosszú, akkor ott csak te vagy a gond és nem a farkad miatt nem megy.

Összességében igaz, hogy fejben tanulj meg jobban szexelni, aztán mindegy mi van a lábad között, csak örömet fogsz okozni.

38F

2022. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mekkora az akkora?
2022. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!