Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A szüzességetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A szüzességetek elvesztése után mennyi idő telt el amikor már magabiztosan bántatok a hímvesszővel?

Figyelt kérdés
Amikor már pontosan tudtátok azt,hogy mi az ami jó egy férfinak.
2022. máj. 20. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Gyorsan "betanítottak", így már a szüzesség elvesztése előtt is jól bántam vele (kivertem neki és leszoptam).
2022. máj. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1!:o Dicséretes dolog. :-)
2022. máj. 20. 07:57
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Már a szüzesség elvesztése előtt is jól bántam a farokkal
2022. máj. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Már a szűzesség elvesztése előtt is jól bántam vele(orál,petting pl).
2022. máj. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam máshogy alakult, kellett pár év, hogy tényleg azt érezzem, hogy ügyes vagyok, és igazán élvezem is.
2022. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Az orálon meglepődtem, mert azt hittem egy bénázás lesz az egész, de ennek ellenére jól ment. Ösztönösen jött, mind a ketten élveztük, szóval ezen nem aggódtam. Utána néztem még pár tecnikának, kitapasztaltam mi a legjobb az akkori páromnak, ment magától. Nekem inkább abba kellett belerázódni, hogy tudjam, hogy nekem mi a jó.
2022. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Barátnőm 16 éves volt amikor először leszopott. Nem hittem el neki hogy előtte sosem csinálta annyira jó volt. Azt mondta ösztönösen jött mit csináljon. A szex is nagyon jó volt vele. Lovagló pózban hihetetlen mennyire tudta mi a dolga.
2022. jún. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
4-5 alkalom
2022. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Férfiként mondom. Van aki egyből ráérez, de akad olyan is, aki évek után sem tud igazán kellemes élményt okozni. Nem vagyunk egyformák! (olyan is van, aki béna és kifejezetten rosszul bánik a farokkal)
2022. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudnám, mit csináljak, ha a másik pl egy büdös szót sem szól?


Exem pl pont ilyen volt. Elvárta volna, hogy pörögjek a farkán, de azt, hogy mi a jó neki találjam ki :D Nevetséges.


A párom eleinte "irányított", megmutatta - kölcsönösen -, hogy mit kedvel, mit nem, úgyhogy az övével könnyű magabiztosnak lennem.

2022. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!