Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokhoz járók, tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokhoz járók, tényleg buta a legtöbb lány?

Figyelt kérdés
Hallottam már erről pasikat beszélgetni, plusz megnéztem 1-2 adatlapot, némelyiküknek gyalázatos helyesírása. Diplomás, nyelveket beszélő nő vagyok, már nem annyira fiatal (30 éves), a keresetem nem túl fényes, de szeretem a kollégáimat, a munkámat, egyelőre nem akarok váltani. Emiatt gondoltam arra,hogy munkaidőn kívül, jobbára hétvégén, esetleg az esti órákban hétköznap egyéni vállalkozóként megpróbálnám limitált időben és limitált klienssel, hogy legyen egy kis plusz pénzem. Nagyon őszintén válaszoljatok, elmennétek egy ilyen lányhoz, mint én, vagy inkább felejtsem el az egészet? Egyáltalán milyen küllemű, habitusú, viselkedésű férfiakra kell számítanom?
2022. máj. 20. 18:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Hú Lajos! Ezt jól kifundáltad! Fognak rád írni a pasik ezren is! :)
2022. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nő vagyok,nem trollkérdés, normáli, témához illő válaszokat szeretnék kapni. Nem célom itt ismerkedni senkivel, egyelőre még csak gondolati síkon fogalmazódott mindez meg bennem.
2022. máj. 20. 18:49
 3/34 A kérdező kommentje:
*normális
2022. máj. 20. 18:49
 4/34 anonim ***** válasza:
75%

Az adatlapokat legtöbbször a menedzserük írja akik izomra gyúrnak nem agyra.

Köztük is van mindenféle persze a legtöbben valóban nem az Akadémia tagjai.


Igen,hozzád szívesen elmennék ha csinos vagy és intelligens.

2022. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
0%

#1 vagyok

Csak az intelligens, okos nőket szeretem.

De még nem fizettem szexért soha!

2022. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon sok koztuk a buta, tanulatlan, igenytelen. Az mar a kepekbol latszik. Egy-egy igenyesebb okos lany "aranyat er" az oldalon, siman tudsz regelni oda, Te dontod el egy nap hany embert fogadsz. En szivesen megyek olyan lanyhoz akinek van esze is :) ezt legtobbszor az ott lathato beszamolok alapjan el lehet donteni.
2022. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy van diplomád, beszélsz , olyan munkahelyed van amelyikhez ragaszkodsz, sem nem elöny, sem nem hátrány. Tudj kedves és csábito lenni, ápolt az fontos. Az nem derül ki a leirásodbol, hogy milyen az az "ilyen lány"? A kedves kisfiuktol és a talpig uriember nagypapájuktol kezdve a lepukkant, eröszakosabban fellépö bunkokig mindenféle látogatokra számitanod kell és megtanulnod kezelni, esetleg elutasitani öket (Mit hagytam ki?)
2022. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Szándékosan nem írtam semmit a külsőmről, nem ez van a kérdésem középpontjában, hanem az intellektus. Ha leírom,hogy milyen színű, milyen hosszú hajam van, hány kg vagyok, milyen a testalkatom, az képek nélkül nem hiszem, hogy sokat mond, privátban nem fogok mindenkinek egyesével képet küldözgetni magamról. Van egy életkori limitem, ami alá és felé sem mennék.
2022. máj. 20. 19:05
 9/34 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon nagyon sokat számít a külső. Ha ilyen sok "kritériumod" van, inkább javasolnám Neked a puncsot, ott kép alapján tudod eldönteni, hogy kivel szeretnél randizni. Ha gondolod írj rám, és bővebben tudok segíteni.
2022. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
26%

#8

Ez diszkrimináció! Aki öreg, az nem biztos hogy impotens, vagy bunkó! :) Írd ki a maximumot, hogy beleférnék-e még.

2022. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!