Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 évesen hol kéne "tartanom"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen hol kéne "tartanom" a csajozásban?

Figyelt kérdés
Hány barátnőnek, kalandnak kéne lenni ennyi idősen normál esetben? Többség hol tart?
2022. máj. 20. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Az én ismerőseim már több lánnyal szexeltek, mint ahány évesek. Én sajnos még egy kezemen meg tudom számolni. Lassan a fiatalabb rokonaim is tapasztaltabbak lesznek nálam.
2022. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ott és annyinál amennyitől te úgy érzed boldog lennél és elégedett vagy. A kérdésedből azt sejtem nem vagy az. Szóval akkor hajrá bro' kapcsolj rá! :)
2022. máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés, hogy hány barátnőd volt, hanem az, hogy tudsz-e szerezni?

Illetve megtartani...?

2022. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok statisztikát mondani. De némi tapasztalat már elvárható ebben a korban.
2022. máj. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lyuknál.
2022. máj. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Ez nincs meghatározva. Mindenki haladjon a saját "tempójában" és le kell szarni a társadalmi megfelelést. Sokan 15-16 évesen már aktívan szexelnek, de sztem ez nem annyira egészséges dolog.


Nekem későn, 21 évesen lett először barátnőm, addig mással voltam elfoglalva (tanulással, karrierem elkezdésével). Egyáltalán nem bántam meg. Már 5 éve vagyunk együtt és szépen haladok az álmaim megvalósítása felé, közben van egy jó munkám is.


Van pár ismerősöm, akik 21 évesen már a 6-7ik barátnőjüket "fogyasztották" és csak a csajozással foglalkoztak. Hááát, eddig semmire se vitték az életben...


Szóval, ha 24 évesen nem volt még barátnőd, ne aggódj, semmiről sem maradtál le. Neked így alakult, ezzel nem lehet mit tenni és ne érdekeljen, hogy mások erről mit gondolnak.

2022. máj. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem a barátnők száma a lényeg hanem hogy találj valakit akivel boldog vagy és az is fontos hogy ne csak kapcsolatban legyél boldog.
2022. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
A szám nem lényeg. A lányok nem kérdezik meg tőled 24 évesen, hogy hány barátnőd volt, sőt, nem is nagyon illik egy idő után az előző kapcsolatokról beszélni, főleg a szex részről nem. Viszont az elvárás lesz a csajoknál, hogy 24 évesen már magabiztos legyél a randin, és az ágyban is rendesen megtudd dugni őket. És ehhez nem feltétlenül tapasztalat kell.
2022. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!