Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők akik azt írják nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik azt írják nem kell a vékony és rövid pénisz mégis hogy gondolják?

Figyelt kérdés

🤣🤣🤣

Na és, ha a csávónak van egy vadonatúj Ferrarija? Golf pálya és luxusvilla? 🤦‍♂️ Érdekes egy phasz alapján megítélnek valakit... fura!



2022. máj. 21. 09:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
64%
De hát akkor nem egyszerű a dolog? Keressél olyan nőt akinek megfelel a 10 centis kukid?
2022. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
60%
Akkor sem kell
2022. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Oké 10-es te normális vagy én is az vagyok és elég magas az intelligenciaszintem ahhoz, hogy ilyenekkel sértegessenek 16 cm-el oké vagy, 13 cm-el NEM vagy pasi.

Ha új TV-t veszünk is nem 3 cm-ért és a TV-hez még érzelmek, emlékek sem fűznek, mint egy pasihoz. Ezek vagy nagyon gonosz nők, vagy ahogy te írod troll cseppgyerekek! Igazad lehet 😇

2022. máj. 21. 11:05
 14/26 anonim ***** válasza:
58%

Senki nem bant titeket amiert nincs 16-os farkad. Viszont arrol nem tehet a no se, ha nem erzi szex kozben a koktelvirsliteket. Ha nem passzoltok, akkor miert kellene melletted maradni? Szexeljen csak a te kedvedert?

Egyebkent a szexen kivul pont a kerdezo a masik oka, hogy en sem szivesen kezdek kisfarkuakkal. Rajtam senki ne verje le a komplexusait xd

2022. máj. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
14-es te alapból vagy ennyire hülye vagy segítenek benne? Írtam veszel egy hatalmas vibrit és oké. Velem, vagy a kérdésben szereplő koktélphaszú csávóval csak a Ferrari miatt kell szexelned és élned. Meg azért, hogy medenvében kezd a reggelt a luxusvillájában és a hátsódhoz nyomja a koktél phaszát. DE NEM JÓ, még ez sem mert egy phasz fontosabb... vegyek neked vibrit nincs rá pénzed? Nincs ferrarim, de a legdrágább műdákót megveszem neked ❤🤷‍♂️🤦‍♂️
2022. máj. 21. 11:27
 16/26 anonim ***** válasza:
61%

14-es egy tipikus vadszűz incellány. Életében nem volt még köze férfihoz. Ezt bizonyítja az


'en sem szivesen kezdek kisfarkuakkal'


lóditása is. Bár ez lehet igaz, mert ha egyáltalán nem kell férfiakkal akkor az is igaz hogy kisfarkúakkal sem~


Az nincs senki homlokára írva, hogy mekkora a pénisze. Szóval... Incel

2022. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
44%
Nudlival meg a kocsival semmire sem megyek. Az előbbit nem érzem, a Ferráriddal meg nem tudok lefeküdni.
2022. máj. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
70%
Úgy gondolom, hogy akkora méretű pasival jövök össze, amekkora nekem jó, és kész.
2022. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
18-as és addig kidobod, mindet mint a használt zoknit? Ez igen gratulálok 😩
2022. máj. 21. 13:07
 20/26 A kérdező kommentje:
18-as így NE csodálkozz, hogy éredik amit a 4. hozzászólásban írtam. Lassan nem is köszönök csak a szőke cicababáknak, mert rosszak vagytok, fuj undorítóak. Elveszitek az embernek a kedvét az élettől. Hiába vagy orvos, egy buta gyári nagy phaszú szerencsétlent többre tartotok. A legalja. Szégyen..
2022. máj. 21. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!