Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szolid, csöndes, jólelkű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szolid, csöndes, jólelkű fiút nagyobb eséllyel csalnak meg a lányok?

Figyelt kérdés

Most egy olyan lánnyal ismerkedem akinek volt már elég sok barátja, szóval egy kapós lány, meg ő ilyen nagyon társasági, beszédes lány.

Úgy érzem hogy bármikor találna nálam jobbat, meg én lehet unalmas lennék neki.


2022. máj. 21. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Össze sem jönnek velük
2022. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha uncsi vagy akkor nem megcsalni fog, hanem otthagy a francba. Vagy össze sem jön veled...
2022. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

"akinek volt már elég sok barátja"


Na és szerinted, pont nálad állapodik meg? Ugyan kérlek, az ilyet viszi a vére brokiról brokira.

2022. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hónapok óta nem néztem fel az oldalra, de örömmel látom, hogy te még mindig itt vagy, még mindig rinyálsz, és még mindig ugyanazt a csajt próbálod levadászni, aki elég egyértelműen le se kakil téged…
2022. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ismerkedik veled, lehet, hogy mégis te kellesz neki.


Csendes, jólelkű fiú is lehet jó az ágyban. Meg egy kapcsolatban. Csendes fiút is lehet szeretni. Szerintem nincs összefüggés. Az ellentétek amúgy is vonzzák egymást, legalábbis egy bizonyos mértékig.

2022. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert az ilyeneket unalmasnak találják.
2022. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy milyen társaságban, semmit nem jelent arra nézve, hogy milyen a szexuális életünk. Ha jó a szex, akkor nem fogom megcsalni, mert szeretem. Ha nem jó, akkor sem, mert akkor szakítunk, ennyi.
2022. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!